شهادت امام حسن عسکری
1398/05/22 09:56:41
سرویس اجتماعی
صادقی:

رهبر انقلاب بر تعامل سازنده با دنیا تاکید دارند

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: تجربه نشان داده که هر چه فشارها و تحریم‌ها بیشتر می‌شود، نوعی توفیق اجباری برای مسئولان ایجاد می‌شود که به منابع داخلی رجوع کنند و همین باعث بالندگی استعدادها و در بسیاری از حوزه‌ها باعث پیشرفت خواهد شد.
رهبر انقلاب بر تعامل سازنده با دنیا تاکید دارند عضو فراکسیون امید مجلس گفت: تجربه نشان داده که هر چه فشارها و تحریم‌ها بیشتر می‌شود، نوعی توفیق اجباری برای مسئولان ایجاد می‌شود که به منابع داخلی رجوع کنند و همین باعث بالندگی استعدادها و در بسیاری از حوزه‌ها باعث پیشرفت خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907107253277066.jpg رهبر,انقلاب,بر,تعامل,سازنده,با,دنیا,تاکید,دارند Icana

محمود صادقی در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری بسیار متین است؛ خودباوری، اعتماد به نفس و تاکید بر استقلال و خودکفایی در پرتو این آموزه قابل تحقق است و در عمل نیز دیدیم که نه تنها رهبر انقلاب و امام خمینی هیچ گونه تعامل با دنیا را نفی نکردند بلکه بر تعامل سازنده تاکید داشتند حتی در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بر اقتصاد درون‌زا و برون‌نگر تاکید داشتند.

رهبر انقلاب ارتباط سازنده با دنیا را به هیچ وجه نفی نکردند بلکه بر بودن آن تاکید دارند

اتکا به منابع به ویژه منابع انسانی بومی باعث رشد می‌شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود: برون نگری اشکالی ندارد اما درون‌زا بودن و اتکا به منابع به ویژه منابع انسانی بومی باعث رشد می‌شود و تجربه نشان داده که هر چه فشارها و تحریم‌ها بیشتر می‌شود، نوعی توفیق اجباری برای مسئولان ایجاد می‌شود که به منابع داخلی رجوع کنند و همین باعث بالندگی استعدادها و در بسیاری از حوزه‌ها باعث پیشرفت خواهد شد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: این به معنای قطع ارتباط با جهان خارج نیست چراکه امروزه زمانی است که تمام دنیا با هم در ارتباط است و رهبر انقلاب همین ارتباط سازنده با دنیا را به هیچ وجه نفی نکردند و حتما باید باشد و اصل بر درون‌زا بودن اقتصاد و صنعت است.

تکیه بر توان داخلی باید مبنا باشد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تکیه بر توان داخلی باید مبنا باشد و برای تکمیل و هم‌افزایی آن باید ارتباط سازنده را با دنیا مدنظر قرار داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet