شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1398/05/20 10:30:00
سرویس سیاسی
مقدسی تاکید کرد:

ضرورت حمایت بیشتر مجلس و دولت از وزیر خارجه برای تقویت دستگاه دیپلماسی

نایب رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس در دیدار اعضای این فراکسیون با وزیر امور خارجه خواستار حمایت بیشتر دولت و مجلس از ظریف برای تقویت دستگاه دیپلماسی در صحنه بین الملل شد.
ضرورت حمایت بیشتر مجلس و دولت از وزیر خارجه برای تقویت دستگاه دیپلماسی نایب رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس در دیدار اعضای این فراکسیون با وزیر امور خارجه خواستار حمایت بیشتر دولت و مجلس از ظریف برای تقویت دستگاه دیپلماسی در صحنه بین الملل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801109800428433.jpg ضرورت,حمایت,بیشتر,مجلس,و,دولت,از,وزیر,خارجه,برای,تقویت,دستگاه,دیپلماسی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی دیروز (شنبه، 19مردادماه) با محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه در محل این وزارتخانه دیدار و گفت‌وگو کردند.

سیدمهدی مقدسی نایب رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های ارزشمند ظریف، گفت: تحریم وزیر امور خارجه اعتبار وی را نزد آزادگان جهان و مردم کشورمان بالاتر برد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تحریم ظریف را نشانه ضعف آمریکا و عصبانیت آنها از اقدامات و اظهارات منطقی ایشان در مجامع مختلف دانست و افزود: مجلس و دولت باید در این شرایط حساس برای تقویت   دستگاه دپیلماسی  کشور در صحنه بین الملل حمایت بیشتری را از وزارت خارجه و وزیر توانمند امور خارجه داشته باشند.

وی ادامه داد: حضور امروز اعضای فراکسیون در وزارت خارجه تقدیر از زحمات ارزشمند دکتر ظریف و اعلام حمایت  مجدد از ایشان است.

مسئولان برای بهبود وضعیت اقتصادی و کاهش فشار به مردم تلاش کنند

نایب رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همه مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید با حفظ وحدت و انسجام ملی  برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور و کاهش فشار به مردم عزیزمان تلاش کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet