هدر موبایل
1398/05/23 11:54:12
سرویس فرهنگی
سبحانی‌فر:

دولت سریع‌‎تر گزینه پیشنهادی آموزش و پرورش را معرفی کند

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس بر معرفی گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش تا پیش از شروع سال تحصیلی تأکید کرد.
دولت سریع‌‎تر گزینه پیشنهادی آموزش و پرورش را معرفی کند نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس بر معرفی گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش تا پیش از شروع سال تحصیلی تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802103355516067.jpg دولت,سریع‌‎تر,گزینه,پیشنهادی,آموزش,و,پرورش,را,معرفی,کند Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به در پیش بودن شروع سال تحصیلی جدید، تأکید کرد: ضرورت دارد رئیس جمهور هرچه سریع‌تر برای وزارتخانه آموزش و پرورش گزینه پیشنهادی خود را معرفی کند تا این وزارتخانه از بلاتکلیفی خارج شود.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با یادآوری عملکرد سید جواد حسینی سرپرست فعلی وزارت آموزش و پرورش، عنوان کرد: با توجه به سابقه و فعالیت‌ها و تخصص سرپرست فعلی و مدیریت خوبی که حسینی طی این مدت کوتاه در وزارت آموزش و پرورش از خود نشان داد به نظر می‌رسد، او بهترین گزینه برای معرفی به مجلس باشد.

سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش

 

وی با یادآوری اینکه سرپرست فعلی وزارت آموزش و پرورش، شخصی است که مدارج ارتقای شغلی را در وزارت آموزش و پرورش طی کرده، اضافه کرد: وزیر آموزش و پرورش باید از شرایط و فضای فرهنگیان کشور درکی درست و دقیق داشته باشد که سرپرست فعلی دارای این شرایط است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نباید فرهنگیان و دانش آموزان در آستانه سال تحصیلی بیشتر از این منتظر گذاشت و باید گزینه پیشنهادی همزمان با شروع جلسات علنی به مجلس معرفی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet