هدر موبایل
1398/05/23 16:33:00
سرویس فرهنگی
اولادقباد خبر داد:

پیگیری امنیت شغلی و بیمه خبرنگاران از وزیر کار در فراکسیون زنان

رئیس فراکسیون زنان مجلس در بازدید از خبرگزاری خانه ملت به مناسبت روز خبرنگار از پیگیری موضوع امنیت شغلی و بیمه خبرنگاران از وزیر کار در نشست روز یک شنبه ( ۲۷ مردادماه) این فراکسیون خبر داد.
پیگیری امنیت شغلی و بیمه خبرنگاران از وزیر کار در فراکسیون زنان رئیس فراکسیون زنان مجلس در بازدید از خبرگزاری خانه ملت به مناسبت روز خبرنگار از پیگیری موضوع امنیت شغلی و بیمه خبرنگاران از وزیر کار در نشست روز یک شنبه ( 27 مردادماه) این فراکسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908100058237641.jpg پیگیری,امنیت,شغلی,و,بیمه,خبرنگاران,از,وزیر,کار,در,فراکسیون,زنان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فریده اولادقباد، رئیس فراکسیون زنان و نماینده مردم تهران در مجلس امروز ( چهارشنبه، 23 مردادماه ) به مناسبت روز خبرنگار از تحریریه خبرگزاری خانه ملت بازدید کرد.

رئیس فراکسیون زنان مجلس در این دیدار با بیان اینکه خبرنگاران دیده‌بان شفافیت، صداقت و وجدان بیدار جهان هستند، گفت: این قشر اطلاع‌رسانی و آگاهی‌سازی را به درستی در اختیار مردم قرار می‌دهند و به نوعی صدای رسای ملت هستند و در واقع سلامت فرهنگی، آموزشی و فکری هر کشوری مرهون زحمات و تلاش های خبرنگاران است.

امنیت شغلی و بیمه مهمترین دغدغه خبرنگاران

اولاقباد مهمترین دغدغه خبرنگاران را امنیت شغلی و بیمه دانست و ادامه داد: خبرنگاران با وجود تمامی این چالش‌ها با عشق، علاقه، صداقت و شفافیت به کار خود ادامه می دهند.

وی با بیان اینکه فراکسیون زنان در روز یک‌شنبه( 27 مردادماه) میزبان شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سالاری مدیرعامل تامین اجتماعی و قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی است، گفت: در این نشست موضوع امنیت شغلی و بیمه خبرنگاران را پیگیری خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet