شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/05/25 02:59:03
سرویس اقتصادی
کوچکی‌نژاد با انتقاد از فقدان کنترل لازم بر بازار توسط دولت گفت:

مردم انتظار معجزه از دولت ندارند!

نماینده مردم رشت در مجلس معتقد است اگرچه مردم زیر فشار شدید اقتصادی قرار گرفته‌اند اما درعین حال درک درستی از جنگ اقتصادی داشته و انتظار معجزه از دولت ندارند لذا تنها خواهان دریافت کالاهای اساسی خود به قیمت مناسب‌تری هستند.
مردم انتظار معجزه از دولت ندارند! نماینده مردم رشت در مجلس معتقد است اگرچه مردم زیر فشار شدید اقتصادی قرار گرفته‌اند اما درعین حال درک درستی از جنگ اقتصادی داشته و انتظار معجزه از دولت ندارند لذا تنها خواهان دریافت کالاهای اساسی خود به قیمت مناسب‌تری هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108745509303.jpg مردم,انتظار,معجزه,از,دولت,ندارند! Icana

جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دلایل تضعیف اقتصاد خانوار، گفت: متاسفانه دولت به فکر سفره مردم نیست و این سفره هر روز کم‌رنگ‌تر می‌شود درحالی که در بند(ز) تبصره 8 قانون بودجه سال 98 آمده است دولت می‌تواند 14 میلیارد دلار به‌منظور تهیه کالاهای اساسی از خزانه برداشت کند و کالاهای اساسی را با قیمت ارز ترجیحی از طریق کالابرگ الکترونیکی یا روش‌های دیگر در اختیار خانواده‌های آسیب‌پذیر قرار دهد.

سودجویان گوشت کیلویی 30 الی 40هزار تومان را به مبلغ 120هزار تومان به دست مردم دادند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با یادآوری محاکمه عاملان افزایش قیمت و احتکار گوشت، خواهان محاکمه مهره‌های اصلی این تخلف شد و افزود: دلال‌ها و سودجویان گوشت کیلویی 30 الی 40هزار تومان را به مبلغ 120هزار تومان به دست مردم دادند لذا نظارت و جلوگیری از این نوع تخلف‌ها اصلی‌ترین راهکار برای کاهش قیمت کالاهای اساسی است.

مردم انتظار معجزه از دولت ندارند!

کوچکی‌نژاد با اعتقاد به اینکه مجلس باید به مسئله قیمت کالاهای اساسی ورود جدی‌تری داشته باشد، ادامه داد: اگرچه مردم زیر بار فشار شدید اقتصادی قرار گرفته‌اند اما درعین حال درک درستی از جنگ اقتصادی داشته و انتظار معجزه از دولت ندارند لذا تنها خواهان دریافت کالاهای اساسی خود به قیمت مناسب‌تری هستند.

دولت زحمت کنترل بازار را به خود نمی‌دهد و عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در این زمینه به‌هیچ عنوان قابل قبول نیست

عملکرد وزارت صمت در زمینه کنترل قیمت‌ها به‌هیچ عنوان قابل قبول نیست

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه در اوج جنگ تحمیلی 8 ساله دولت وقت توانست قیمت کالاهای اساسی را متعادل نگه دارد اما مسئولان اکنون از این کار عاجز هستند، اظهار کرد: دولت زحمت کنترل بازار را به خود نمی‌دهد و عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در این زمینه به‌هیچ عنوان قابل قبول نیست./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet