هدر موبایل
1398/05/25 13:28:47
سرویس سیاسی
/اینستاملت/

٢٨٨٨ روز آن سوی فرات/ حذف عکس سید حسن نصرالله توسط اینستاگرام از صفحه بروجردی/ سالروز پیروزی مقاومت

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
٢٨٨٨ روز آن سوی فرات/ حذف عکس سید حسن نصرالله توسط اینستاگرام از صفحه بروجردی/ سالروز پیروزی مقاومت اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612106599708155.jpg ٢٨٨٨,روز,آن,سوی,فرات/,حذف,عکس,سید,حسن,نصرالله,توسط,اینستاگرام,از,صفحه,بروجردی/,سالروز,پیروزی,مقاومت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

صفحه اینستاگرام دکتر علی لاریجانی متن پیام های تبریک رییس مجلس برای  سالروز پیروزی لبنان در جنگ سی و سه را منتشر کرده است.

علاءالدین بروجردی مطلب زیر را منتشر کرده است.

قاسم احمدی لاشکی ویدئویی با عنوان « واکنش دکتر احمدی لاشکی به اظهارات غیر کارشناسی رئیس سازمان حفاظت از محیط » منتشر کرده است

امیرخجسته  مطالب زیر را با اشاره به فرارسیدن 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به کشور منتشر کرده است

ه بهانه ٢٦ مرداد سالروز ورود ازادگان به کشور؛
📚 معرفی کتاب ٢٨٨٨ روز آنسوی فرات
📚 (شرحی بر ٨ سال مقاومت و اسارت در بند رژیم عراق )
📝 نویسنده: امیر خجسته .
🔸 جنگ آزمون اهل راز بود و میثاق خاصان با حضرت دوست و اسارت یعنی درد و داغ و استقامت. یک اسیر وقتی به زندگی دوره اسارت خود می اندیشد مشکل باور می کند که چطور بار آن همه رنج و خشونت را کشیده است. ١٢ خرداد ماه سالروز رحلت مجاهد خستگی ناپذیر سید آزادگان مرحوم سیدعلی اکبر ابوترابی است. .
🔸 کتاب "٢٨٨٨ روز اسارت در آنسوی فرات" شامل خاطرات امیر خجسته از سالهای اسارت در اردوگاه های موصل ١ و ٤ و زندان های مخوف رژیم بعثی عراق است. کتابی که در خلال روایت خاطرات خود و دگر اسراء در جای جای کتاب از مرحوم ابوترابی به عنوان قوت قلب اسراء یاد می شود. .
🔸 امیر خجسته در این اثر، تنها خاطرات خود را به نگارش در نیاورده است، بلکه از زبان دهه ها و صد ها اسیر، خاطراتی را بیان می کند، این که چگونه در اردوگاه های مخوف عراق، جبهه دیگر و بلکه بزرگتری را گشودند، دشمن را به ذلت کشاندند و پیروز و سربلند به وطن بازگشتند. در نخستین بخش کتاب خاطرات، زندگی قبل از اسارت و اتفاقات مناطق عملیاتی جنگ را گزارش شده و خاطرات ٢٨٨٨ روز اسارت در اردوگاه های موصل ١ و ٤ و زندان های بغداد را در بخش دوم کتاب جای گرفته است. .
🔸 نویسنده با فصل بندی کتاب و تفکیک وقایع در ارتباط موثرتر با مخاطب و انتقال پیام خود موفق عمل کرده است. ٢٨٨٨ روز اسارت روایتگر ایستادگی مردانی است که اسوه های آیندگان هستند و خجسته راوی این ایستادگی رسالت خود را با موفقیت انجام داده است و موجب شده این کتاب بارها تجدید چاپ شود.

 

وی همچنین مطلب زیر را درباره امور حوزه انتخابیه همدان و فامنین منتشر کرده است.

سیده فاطمه حسینی  مطلب زیر را منتشر کرده است.

روز گذشته در راستای پیگیری پاسخ #وزارت_صمت به سوالم از آقای #رضا_رحمانی وزیر صمت، درباره چرایی تعلل در انجام وظایف برای جلوگیری از تضییع حقوق #خریداران_خودرو و شرکت‌های قطعه ساز از سوی #خودروسازان ، به سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان رفتم و در جلسه ای با حضور آقای تابش رئیس این سازمان و شرکت‌های خودرو‌ساز پاسخ‌های آنان را شنیدم.
موضوع سوال از وزیر صمت ادامه دارد و نتیجه این نشست ها را پس از ارائه پاسخ و مستندات وزارت صمت به اطلاع شما مردم شریف خواهم رساند.

اسدالله عباسی مطالب زیر را درباره حوزه انتخابیه خود منتشر کرده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet