ایام محرم 1398
1398/05/30 17:37:16
سرویس اقتصادی
رضیان:

توقف خط تولید پراید در شرایط تحریمی به صلاح نیست

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است اگرچه در شرایط عادی باید خط تولید پراید متوقف شود اما در حال حاضر که کشور با تحریم‌های ظالمانه روبه رو است متوقف کردن خط تولید این خودرو عاقلانه نیست.
توقف خط تولید پراید در شرایط تحریمی به صلاح نیست عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است اگرچه در شرایط عادی باید خط تولید پراید متوقف شود اما در حال حاضر که کشور با تحریم‌های ظالمانه روبه رو است متوقف کردن خط تولید این خودرو عاقلانه نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104910709526.jpg توقف,خط,تولید,پراید,در,شرایط,تحریمی,به,صلاح,نیست Icana

عبدالله رضیان عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره صحبت‌های رییس پلیس راهور مبنی بر اینکه شماره‌گذاری پراید از سال 99 متوقف می‌شود، گفت: در حال حاضر بخش قابل توجهی از تولید خودروسازان پراید است و از آنجایی که واردات خودرو ممنوع است، مردم علیرغم دو برابر شدن قیمت پراید، از این خودرو استقبال زیادی می‌کنند.

پراید، خودروی ایمنی نیست

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توقف خط تولید پراید بازار از نظر کمی با کمبود خودرو روبه‌رو می‌شود، افزود: اگرچه پراید، خودروی ایمنی نیست اما در حال حاضر تقاضای بازار به گونه‌ای است که نمی‌توان خط تولید آن را متوقف کرد.

با متوقف کردن خط تولید پراید، قیمت خودرو افزایش پیدا میکند چراکه بازار با کمبود عرضه روبه رو شده و تقاضا قیمت ها را افزایشی می کند

وزارت صنعت، معدن و تجارت و شورای هماهنگی سران قوا باید در مورد توقف خط تولید پراید تصمیم‌گیری کنند

وی با بیان اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت و شورای هماهنگی سران قوا باید در مورد توقف خط تولید پراید تصمیم گیری کنند، اظهار کرد: اگرچه در شرایط عادی باید خط تولید پراید متوقف شود اما در حال حاضر که کشور با تحریم‌ روبه رو است به نظر می رسد متوقف کردن خط تولید این خودرو عاقلانه نباشد.

متوقف شدن خط تولید پراید، قیمت خودرو را افزایش می‌دهد

به زعم این نماینده مردم در مجلس دهم با متوقف کردن خط تولید پراید، قیمت خودرو افزایش پیدا می کند، چراکه بازار با کمبود عرضه روبه رو شده و تقاضا قیمت ها را افزایشی می کند.

چرا در برابر افزایش ایمنی پراید مقاومت می‌شود؟

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: می‌توان با تغییر پلت فرم پراید ایمنی آن را تاحدودی افزایش داد ، اما باید دید مسئولان این حوزه چرا در برابر افزایش ایمنی پراید مقاومت می‌کنند و نسبت به این امر بی تفاوت هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet