ایام محرم 1398
1398/05/26 15:35:02
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن‌آبادی:

رفع توقیف کشتی "گریس1" حاکی از شکاف بین لندن و واشنگتن است

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: آزادی کشتی "گریس۱" نشان می‌دهد شکافی بین متحدان آمریکا و در رأس آن‌ها انگلیس ایجاد شده است زیرا دولت لندن تمایلی به ایجاد تنش در خلیج فارس ندارد.
رفع توقیف کشتی "گریس1" حاکی از شکاف بین لندن و واشنگتن است نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: آزادی کشتی "گریس1" نشان می‌دهد شکافی بین متحدان آمریکا و در رأس آن‌ها انگلیس ایجاد شده است زیرا دولت لندن تمایلی به ایجاد تنش در خلیج فارس ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102556669139.jpg رفع,توقیف,کشتی,"گریس1",حاکی,از,شکاف,بین,لندن,و,واشنگتن,است Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آزاد شدن کشتی "گریس 1"، اظهار داشت: آزادی این نفتکش ایرانی علیرغم فشار آمریکا، اوج فضاحت برای واشنگتن بود و یک شکست بزرگ برای آن‌ها حساب می‌شود.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تلاش آمریکایی‌ها این بود که کشتی "گریس1" را همچنان نگه دارند اما دادگاه جبل‌الطارق درست عمل کرد و با حکم دادگاه، این کشتی را آزاد کرد.

وی افزود: آزادی کشتی "گریس1" نشان می‌دهد شکافی بین متحدان آمریکا و در رأس آن‌ها انگلیس ایجاد شده است زیرا دولت لندن تمایلی به ایجاد تنش در خلیج فارس ندارد.

جعفرزاده ایمن‌آبادی با بیان اینکه آزادی نفتکش ایرانی بعنوان یک پیروزی بزرگ برای ایرانیان ثبت شده است، گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که ایران تعهدی در ازای آزادی کشتی "گریس 1" نداده است و قطعا مصادره و توقیف این کشتی از ابتدا خلاف قانون بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet