ایام محرم 1398
1398/05/28 12:28:19
سرویس فرهنگی
خضری:

مردم صاحبان اصلی نظام و انقلاب هستند/ باید به مردم متکی بود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: صاحبان اصلی نظام و انقلاب مردم هستند و فلسفه وجودی مسئولان نیز مردم هستند در واقع مسئولان برای مردم و از طرف مردم آمدند.
مردم صاحبان اصلی نظام و انقلاب هستند/ باید به مردم متکی بود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: صاحبان اصلی نظام و انقلاب مردم هستند و فلسفه وجودی مسئولان نیز مردم هستند در واقع مسئولان برای مردم و از طرف مردم آمدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104579189516.jpg مردم,صاحبان,اصلی,نظام,و,انقلاب,هستند/,باید,به,مردم,متکی,بود Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: 40 سال است که تحریم‌های ظالمانه آمریکا، جنگ تحمیلی، هم‌دست شدن استکبار با صدام، شیطنت‌های آمریکا و دشمنی استکبار بر ملت ایران ثابت شده است در واقع دشمنی آمریکا و همدستان آن از ابتدای انقلاب همیشه وجود داشته است.

با استفاده از ظرفیت و توانایی‌ها در راستای رسیدن به استقلال و آزادی می‌توان گام برداشت

باید برای موفقیت به مردم متکی بود

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: از ابتدای انقلاب، تاکید معمار کبیر انقلاب این بود که باید متکی به مردم بود چراکه صاحبان اصلی نظام و انقلاب مردم بوده و فلسفه وجودی مسئولان نیز مردم هستند در واقع مسئولان از مردم، برای مردم و از طرف مردم آمدند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینکه چیزی که داریم از بیگانه طلب کنیم مصداق این است که آنچه خود داشته نباید از بیگانگان طلب کرده و کارهایی در خور رضایت آنها را انجام دهیم بلکه باید از ظرفیت‌ها و توانایی‌های داخلی به نحو احسن در راستای استقلال، آزادی و نظام استفاده کرده و در این مسیر گام برداشته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet