شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/05/26 16:27:00
سرویس اجتماعی
بابایی صالح در تشریح دستورکار کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد:

بررسی طرح تعطیلی روز پنجشنبه مراکز اداری، آموزشی و قضایی کشور

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی دو طرح تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری، آموزشی و قضایی در کلیه استان‌ها و بکارگیری نیرو در پست‌های بلاتصدی ادارات در استان‌های مرزی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
بررسی طرح تعطیلی روز پنجشنبه مراکز اداری، آموزشی و قضایی کشور عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی دو طرح تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری، آموزشی و قضایی در کلیه استان‌ها و بکارگیری نیرو در پست‌های بلاتصدی ادارات در استان‌های مرزی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg بررسی,طرح,تعطیلی,روز,پنجشنبه,مراکز,اداری،,آموزشی,و,قضایی,کشور Icana

روح‌اله بابایی صالح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار نشست امروز (شنبه 26 مردادماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در این نشست طرح تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری، آموزشی و قضایی در کلیه استان‌ها مورد بررسی قرار گرفته و ادامه بررسی آن نیز به نشست آتی این کمیسیون موکول شد.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی گفت: ادامه بررسی طرح بکارگیری نیرو در پست‌های بلاتصدی ادارات در استان‌های مرزی از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: بررسی این طرح نشان می‌دهد که اجرای آن نیازمند تامین اعتبارات بوده به همین دلیل شامل ماده 75 می‌شود، چرا که برای دولت بار مالی ایجاد خواهد کرد، بنابراین مراعا باقی ماند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآورشد: در این نشست مسئولانی از سازمان اداری و استخدامی کشور، وزارت کشور و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet