ایام محرم 1398
1398/05/27 11:52:46
سرویس سیاسی
/اینستاملت/

چرا گریس 1 آزاد شد/ مجلس کارآمد چه معیارهایی دارد/ پیشنهاد بروجردی برای تحریم تسلیحاتی آمریکا/ تشکیل وزارت میراث فرهنگی استارت خورد

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
چرا گریس 1 آزاد شد/ مجلس کارآمد چه معیارهایی دارد/ پیشنهاد بروجردی برای تحریم تسلیحاتی آمریکا/ تشکیل وزارت میراث فرهنگی استارت خورد اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201907108494913274.jpg چرا,گریس,1,آزاد,شد/,مجلس,کارآمد,چه,معیارهایی,دارد/,پیشنهاد,بروجردی,برای,تحریم,تسلیحاتی,آمریکا/,تشکیل,وزارت,میراث,فرهنگی,استارت,خورد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علاءالدین بروجردی متن گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره نقش واشنگتن در آشوب‌های منطقه‌ای و بین‌المللی را منتشر کرده است.

علی اصغر یوسف نژاد مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره پیام های رفع توقیف گریس1 را منتشر کرده است.

 

وی همچنین مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است.

محمد علی وکیلی سرمقاله روزنامه ابتکار را منتشر کرده است.

امیرخجسته ویدیوی کوتاه از اولین مصاحبه خود ÷س از بازگشت به ایران بعد از دوران اسارت در عراق را به اشتراک گذاشته است.

 فریده اولاد قباد مطلب زیر را منتشر کرده است

اسدالله عباسی  گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره ابلاغ قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی را به اشتراک گذاشته است.

طیبه سیاوشی مطلب زیر را منتشر کرده است.

پیوست‌های فوق، بخشی از اقدامات و پیگیری‌های مجلس و کمیسیون فرهنگی در خصوص قانون تسهیل ازدواج «جوانان» است که البته برنامه‌ای برای تسهیل ازدواج «کودکان» ندارد!
در بخشی از این اقدامات، کمیسیون فرهنگی، شکایتی را در خصوص عدم اجرای این قانون از دولت مطرح کرده است.
همچنین کمیته‌ی زنان و خانواده و کمیسیون فرهنگی، طرح جمعیت و تعالی خانواده و طرح افزایش آموزش‌های حین ازدواج به 6 ساعت را تصویب کرده و هر دو طرح، آماده‌ی ارائه به صحن است که در آن مشوق‌ها و تسهیلاتِ قابل‌توجهی در بخش اشتغال، مسکن، و آموزش برای ازدواج جوانان در نظر گرفته شده است.
مجدداً، تصویر طرح افزایش حداقل سن ازدواج، برای رصد و پیگیری بهتر و ادعای توأم با دقت، پیوست می‌شود. به امید آنکه موافقان ازدواج کودکان زیر 13 سال، دست از تحریفِ این طرح و ادعای مخالفت ما با ازدواج نوجوانان زیر 18 سال بردارند. تحریفی که 5 سال اختلاف سنی را کتمان می‌کند


سیده حمیده زرآبادی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

آسیب‌های اجتماعی در بین نوجوانان و جوانان با مطالعه کاهش می یابد
🔘قزوین- نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در میان جوانان و نوجوانان می توانیم زمینه کاهش آسیب های اجتماعی را فراهم کنیم.
🔘به گزارش خبرنگار مهر، سیده حمیده زرآبادی ظهر چهارشنبه در مراسم اختتامیه نهمین جشنواره رضوی که با حضور استاندار و جمعی از اهالی فرهنگ در سالن کتابخانه امام خمینی قزوین برگزار شد اظهار داشت: یکی از شاخص های توسعه در هر کشوری میزان علاقمندی مردم به کتاب و مطالعه است.
🔘وی بیان کرد: کتاب می تواند بهترین دوست انسان باشد و مانند چراغی مسیر درست زندگی را به نوجوانان و جوانان نشان دهد تا به بیراهه نروند.
🔘زرآبادی تصریح کرد: ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه می تواند مسیر توسعه را هموار و تسریع کرده و به رشد شاخص های فرهنگی کمک کند لذا همه باید همه برای تحقق این امر مهم مشارکت جدی داشته باشیم.
🔘نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: از گذشته همواره کتاب بهترین وسیله برای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان محسوب می شده ولی در عصر کنونی که شاهد حضور ابزارهای نوین ارتباطی مانند اینترنت و فضای مجازی هستیم متاسفانه مطالعه کتاب کم رنگ شده که این خلاء باید با کمک رسانه ها جبران شود.
🔘زرآبادی افزود: اگر بتوانیم کودکان خود را با کتاب های جذاب و کم حجم به مطالعه علاقمند کنیم در بزرگسالی مشکلی نخواهیم داشت و می توانیم به توسعه فرهنگ کتاب خوانی امیدوار باشیم.
🔘نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی در خصوص برگزاری جشنواره رضوی هم تصریح کرد: جشنواره رضوی در فرهنگ سازی و ترویج کتابخوانی بسیار موثر است و حضور بیش از 27 هزار نفر در این رویداد فرهنگی بیانگر جایگاه این جشنواره در اجتماع و میان گروههای مختلف است.
🔘زرآبادی اظهارداشت: اگر بخواهیم فرهنگ کتاب خوانی در جامعه نهادینه شود باید همه مردم و مسئولان فرهنگی احساس وظیفه کرده و با مشارکت خود برای رسیدن به نتایج ارزشمند در این حوزه تلاش کنند
.

مصطفی کواکبیان مطلب زیر را منتشر کرده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet