هدر موبایل
1398/05/27 12:16:24
سرویس اجتماعی
گزارش اینستاملت از دغدغه های نمایندگان برای حوزه های انتخابیه

طرحی که از حد نصاب افتاد ؛ تشکیل استان آذربایجان مرزی یا تجزیه آذربایجان غربی/هشدار درباره دستکاری اکوسیستم دریای خزر

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
طرحی که از حد نصاب افتاد ؛ تشکیل استان آذربایجان مرزی یا تجزیه آذربایجان غربی/هشدار درباره دستکاری اکوسیستم دریای خزر اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609101409332362.jpg طرحی,که,از,حد,نصاب,افتاد,؛,تشکیل,استان,آذربایجان,مرزی,یا,تجزیه,آذربایجان,غربی/هشدار,درباره,دستکاری,اکوسیستم,دریای,خزر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

غلامرضا تاجگردون  عکسی از حضور در مراسم تشییع جنازه مرحوم آمیراحمد تقوی را منتشر کرده است

محمد وحدتی هلان مطلب زیر را منتشر کرده است.

روح الله حضرت پور مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

سید صادق طباطبایی نژاد مطالب زیر را در پیگیری امور در حوزه انتخابیه خود منتشر کرده است.

 

محمد دامادی  عکس زیر را از بازدید میدانی از روستاهای دهستان میاندورود کوچک بخش مرکزی شهرستان ساری و پی گیری مطالبات مردمی منتشر کرده است.

 

عباسعلی پوربافرانی عکس زیر را ز جلسه خور و بیابانکی های مقیم اصفهان با نماینده و فرماندار منتشر کرده است

 

امیرخجسته عکس زیر را از دیدار  با جمعی از جانبازان، آزادگان و ایثارگران همدان به مناسبت گرامیداشت سالروز ورود کاروان آزادگان منتشر کرده است

سید جواد ساداتی نژاد عکسی از جلسات پیگیری امور بخش کویرات و #ابوزیدآباد را منتشر کرده است.

دکتر #ساداتی_نژاد روز گذشته در بخش کویرات #آران_و_بیدگل با همراهی مدیران و معاونان ادارت آموزش و پرورش، بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی، مخابرات، آب و فاضلاب روستایی، امور آب، راهداری شهرستان آران و بیدگل و... برای بررسی مسائل و مشکلات، بازدید میدانی و دیدار چهره به چهره با مردم روستاها حضور یافت.
🔸 نماینده مردم به ترتیب در روستاهای فخره، علی آباد، محمدآباد، حسین آباد، قاسم آباد، یزدلان، کاغذی و ریجن حضور و از نزدیک در جریان وضعیت و مشکلات این روستاها قرار گرفت.
🔸 دیدار با خانواده شهیدان قنایی در روستای کاغذی و همچنین حضور در محفل انس با قرآن ویژه بانوان در محمدآباد از دیگر برنامه های نماینده مردم در بخش ابوزیدآباد بود.
🔸 دکتر ساداتی نژاد همچنین در نشستی در محل کانون منتظران ظهور در جمع نخبگان، معتمدان و فعالان سیاسی، ورزشی و فرهنگی نیز حضور پیدا کرد و به سئوالات پاسخ داد.

اسدالله عباسی مطالب زیر را منتشر کرده است

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet