شهادت امام حسن عسکری
1398/05/28 12:22:06
سرویس فرهنگی
مرادی:

امروز اراده مردم بر امور حاکم است

ملت ایران به کوری چشم دشمنان این استقلال را حفظ می‌کنند و دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند انجام دهند .
امروز اراده مردم بر امور حاکم است ملت ایران به کوری چشم دشمنان این استقلال را حفظ می‌کنند و دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند انجام دهند . https://cdn.icana.ir/d/019/201811105558301496.jpg امروز,اراده,مردم,بر,امور,حاکم,است Icana

علی‌محمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر این نکته است که چنانچه کسی متکی به خود نباشد و اعتماد به خود نداشته باشد، هر کاری که بکند، آب در هاون کوبیدن است.

بیگانگان چشم دیدن استقلال و خودکفایی ملت ایران را ندارند اما این ملت به کوری چشم دشمنان، استقلال کشور را حفظ می‌کنند

ملت ایران باید استقلال کشور را حفظ کنند/ وابستگی، ذلت می‌آورد

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی افزود: تلاش‌های دشمنان برای تخریب رهبری، نوعی ضعف است. ملت ایران باید استقلال را حفظ کرده و اعتماد به نفس داشته باشند به همین دلیل تلاش‌ها باید به گونه‌ای باشد که روی پای خود بایستند  و وابستگی نداشته باشند چراکه وابستگی، ذلت می‌آورد.

امروزه اراده مردم بر امور حاکم است

وی ادامه داد: ایران در زمان طاغوت در تمام زمینه‌ها وابسته بود و هر تصمیمی که بیگانگان برای ایران می‌گرفتند، بدون اراده مردم انجام می‌شد اما امروزه اینگونه نیست چراکه اراده مردم ایران بر همه امور حاکم است و از وابستگی بیرون آمدند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیگانگان برای ایران مشکل ایجاد کردند و چشم دیدن استقلال و خودکفایی ملت ایران را ندارند، تصریح کرد: ملت ایران به کوری چشم دشمنان این استقلال را حفظ می‌کنند و دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند انجام دهند .

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: چنانچه مردم از درون خود را حفظ کنند و اعتماد به نفس داشته باشند، هیچ کسی نمی‌تواند کاری انجام دهد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet