خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/05/27 12:31:33
سرویس صحن
ابراهیمی در تذکری شفاهی؛

پرداخت 15هزار میلیارد وام از منابع قرض الحسنه به کارکنان بانک ها

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: ۱۵ هزار میلیارد از منابع قرض الحسنه به عنوان وام به کارکنان بانک ها اعطا شده که این خلاف عدالت است.
پرداخت 15هزار میلیارد وام از منابع قرض الحسنه به کارکنان بانک ها سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: 15 هزار میلیارد از منابع قرض الحسنه به عنوان وام به کارکنان بانک ها اعطا شده که این خلاف عدالت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905107304953889.jpg پرداخت,15هزار,میلیارد,وام,از,منابع,قرض,الحسنه,به,کارکنان,بانک,ها Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی ابراهیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 27 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری  به وزیر اقتصاد اظهار داشت: ضمن تشکر از زحمات شما در زمینه ایجاد ثبات نسبی در نرخ ارز و حرکت به سمت شفاف سازی، اما باید به عملکرد بانک ها دقت داشته باشید زیرا عمدتا وارد بنگاه داری شده و رانت های فراوانی در بنگاه های تحت مدیریت آنها قرار دارد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بخش عمده ای از منابع قرض الحسنه که بیش از 15 هزار میلیارد تومان است به عنوان وام به کارکنان بانک ها داده شده که خلاف عدالت است، درصورتی که می توانستند از محل این اعتبارات وام ازدواج به جوانان داد.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس افزود: بانک ملی متاسفانه در زمینه بانکداری و پرداخت وام قرض الحسنه به کارکنان خود پیشتاز است، بانک پاسارگاد نیز عمدتاً تسهیلات را به شرکت های تحت پوشش خود داده است. بانک سرمایه سال گذشته 11هزار میلیارد زیان انباشته داشت و اگر بانک مرکزی به موقع ورود پیدا کرده بود، امسال این مبلغ به 18 هزار میلیارد نمی رسید. این مسئله باید رسیدگی و گزارش آن به مجلس ارائه شود.

عضو فراکسیون امید در تذکری به وزیر بهداشت گفت: شهرستان شازند تنها شهرستانی است که از امکانات بیمارستان دولتی محروم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet