ایام محرم 1398
1398/05/27 12:42:24
سرویس صحن
پژمانفر در تذکر شفاهی:

دولت در مقابل انتقادها سعه صدر بیشتری داشته باشد

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با بیان اینکه دولت باید در مقابل انتقادها سعه صدر بیشتری داشته باشد از زندانی شدن حسن عباسی انتقاد کرد.
دولت در مقابل انتقادها سعه صدر بیشتری داشته باشد نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با بیان اینکه دولت باید در مقابل انتقادها سعه صدر بیشتری داشته باشد از زندانی شدن حسن عباسی انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905109191761593.jpg دولت,در,مقابل,انتقادها,سعه,صدر,بیشتری,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (یکشنبه، 27 مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر به دستگاه دیپلماسی کشور ضمن محکوم کردن اعمال محدودیت و تحمیل فشار به مسلمانان کشمیر، گفت: از دولت هند انتظار داریم که در خصوص اقدامات ظالمانه که علیه مسلمانان کشمیر صورت گرفته تدبیری بیاندیشد ضمن اینکه دستگاه دیپلماسی کشور نیز باید واکنش فعالانه ای در این خصوص  داشته باشد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در تذکر به دولت یادآور شد: برای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها مبلغ 14 میلیارد یورو معادل 210 هزار میلیارد تومان از صندوق برداشت شد و اگر در قالب یارانه مستقیم پرداخت شود به هر ایرانی سالانه مبلغ 2 میلیون و 625 هزار تومان یعنی ماهانه 218 هزار و 750 تومان می رسد و این در حالی است که بعد از گذشت 5 ماه که باید به هر ایرانی مبلغ یک میلیون و 993 هزار و 750 تومان پرداخت می شد این اقدام صورت نگرفته، این یارانه کجا رفته است که مردم با این فشار اقتصادی مواجه شده اند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در تذکری دیگر به دولت تصریح کرد: دولت باید نسبت به منتقدین سعه صدر بیشتری داشته باشد و این در حالی است که حسن عباسی که با داشتن ادله مطالبی را بیان کرد با شدیدترین برخورد مواجه شد، چرا وی به زندان افتاده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet