ایام محرم 1398
1398/05/27 12:47:01
سرویس صحن
کاظمی در تذکر شفاهی:

پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخت شود

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی گفت: سرپرست آموزش و پرورش باید برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان اقدامات لازم را انجام دهد.
پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخت شود عضو کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی گفت: سرپرست آموزش و پرورش باید برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان اقدامات لازم را انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201806100162913710.jpg پاداش,پایان,خدمت,فرهنگیان,پرداخت,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد کاظمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 27 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: روز جمعه شاهد سفر وزیر صمت به ملایر و بازدید از مراکز صنعتی و تولیدی به ویژه کارگاه های تولید مبل و منبت بودیم، ضمن تشکر فراوان از این حضور، مجدداً خدمت ایشان و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی عرض می کنم 5 هزار کارگاه منبت ملایر با 20 هزار نیروی کار منتظر اقدامات شما برای تامین چوب- که اولین و اساسی ترین نیاز این کارگاه هاست- هستند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: تحریم و مشکلات تامین ارز برای واردات چوب، صنعت و هنر منبت را با مشکلات بسیاری روبرو کرده است.

وی در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: مسیر ترانزیت حوزه انتخابیه اینجانب که محور اصلی مواصلاتی به تهران است، به شدت آسیب دیده و به تعمیر و روکش نیاز دارد، شما انجام کار این پروژه را به پیمانکاری سپردید که بی مسئولیت بوده و کار را رها کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: اگر وزارت راه و شهرسازی اقدامی در این خصوص نمی کند، دستور دهد تا آسفالت های موجود را جمع کنند تا به مردم بگوییم این جاده خاکی است و رفت و آمد در آن باید با دقت انجام شود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزرای جهاد کشاورزی و صمت بیان کرد: تولید و توزیع مرغ در حال حاضر به مشکلی برای مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تبدیل شده است. این وزارتخانه ها برای رفع این مشکل باید تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: سرپرست آموزش و پرورش باید برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان اقدامات لازم را انجام دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet