ایام محرم 1398
1398/05/27 12:54:46
سرویس صحن
دهمرده در تذکر شفاهی:

سرنوشت شوم حاشیه نشینی ناشی از بی توجهی به سیستان و بلوچستان است

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس رقم خوردن سرنوشت شوم حاشیه نشینی، بیکاری و ریزگردها در سیستان و بلوچستان را ناشی از بی توجهی مسئولان نسبت به وضعیت این منطقه دانست.
سرنوشت شوم حاشیه نشینی ناشی از بی توجهی به سیستان و بلوچستان است نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس رقم خوردن سرنوشت شوم حاشیه نشینی، بیکاری و ریزگردها در سیستان و بلوچستان را ناشی از بی توجهی مسئولان نسبت به وضعیت این منطقه دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104657470347.jpg سرنوشت,شوم,حاشیه,نشینی,ناشی,از,بی,توجهی,به,سیستان,و,بلوچستان,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 27 مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر به رئیس جمهور، گفت: شما به رغم مصوبات و قول و وعده ها برای رفع مشکلات عدیده مردم سیستان و بلوچستان چه کردید چرا که در اثر سوء مدیریت بیشتر فرصت ها به تهدید، خشکسالی ها پی در پی ناشی از عدم پرداخت حقآبه در این استان، خشکیدن دریاچه هامون و تبدیل آن به کانون ریزگردها، بستن مرز ایجاد شده است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نبود بنگاه های ریز و درشت و بسته شدن تعداد اندک موجود، تعلل و تاخیر در انتقال آب دریای عمان به رغم مصوبات، عدم اراده جدی در تقسیم استان به عنوان یک ظرفیت باعث شده شرایط به گونه ای رقم بخورد که سرزمین استراتژیک سیستان و بلوچستان تخلیه شده و به سرنوشت شوم حاشیه نشینی دچار شود، شما چه جوابی در پیشگاه خداوند و تاریخ خواهید داد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکر به وزرا و مسئولان یادآور شد: گرانی کمرشکن، بیکاری، ریزگردها، آب شرب نامناسب، حاشیه نشینی، تاخیر در پرداخت خسارات ناشی از سیل، نبود گازرسانی و کمبود متخصص و تجهیزات بیمارستانی در این منطقه ناشی از سوءمدیریت است./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet