ایام محرم 1398
1398/05/27 13:04:53
سرویس صحن
کریمی در تذکر شفاهی:

وزارت تعاون توزیع ناعادلانه امکانات را ترویج می دهد

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید پاسخگوی عملکرد خود باشد براساس عملکرد این وزارتخانه نه تنها امکانات لازم را برای مردم تامین نمی شود بلکه ناعدالتی و توزیع ناعادلانه امکانات را نیز ترویج می دهد.
وزارت تعاون توزیع ناعادلانه امکانات را ترویج می دهد نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید پاسخگوی عملکرد خود باشد براساس عملکرد این وزارتخانه نه تنها امکانات لازم را برای مردم تامین نمی شود بلکه ناعدالتی و توزیع ناعادلانه امکانات را نیز ترویج می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201809107367212847.jpg وزارت,تعاون,توزیع,ناعادلانه,امکانات,را,ترویج,می,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رضا کریمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 27 مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: بخشی از اصالت و هویت ایران باستان مرهون زحمات مردم آذربایجان به ویژه خطه اردبیل است چرا به این مردم بی توجهی شده و در حقشان ناعدالتی و تبعیض صورت می گیرد.

نماینده مردم اردبیل، سرعین، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی افزود: نامهربانی به اردبیل که همواره از هویت و وحدت ملی دفاع کردند قابل اغماض نیست.

وی اظهار کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید پاسخگوی عملکرد خود باشد، عملکرد این وزارتخانه در 20 سال گذشته مصداق مغایرت با بند 9 اصل سوم قانون اساسی است یعنی نه تنها امکانات لازم را برای مردم تامین نمی کند بلکه ناعدالتی و توزیع ناعادلانه امکانات را نیز ترویج می دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet