ایام محرم 1398
1398/05/27 16:29:00
سرویس فرهنگی
میرزاده خبر داد:

تصویب طرح تعطیلی روز پنجشنبه در کلیه مراکز اداری، آموزشی و قضایی

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب بررسی طرح تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری و آموزشی و قضایی در کلیه استان‌ها و شهرستان‌ها همانند تهران در کمیسیون متبوعش خبر داد.
تصویب طرح تعطیلی روز پنجشنبه در کلیه مراکز اداری، آموزشی و قضایی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب بررسی طرح تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری و آموزشی و قضایی در کلیه استان‌ها و شهرستان‌ها همانند تهران در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg تصویب,طرح,تعطیلی,روز,پنجشنبه,در,کلیه,مراکز,اداری،,آموزشی,و,قضایی Icana

سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در تشریح نشست امروز(یکشنبه ۲۷ مرداد) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: امروز طرح‌های واصله به کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت که بررسی طرح اصلاح برخی قوانین راجع به وکالت نخستین موضوع مورد بحث در کمیسیون بود که به تصویب رسید.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه بررسی طرح اساسنامه شرکت ملی گاز ایران نیز دیگر طرح واصله به کمیسیون بود، گفت: موارد ارجاعی این طرح به کمیسیون نیز با اصلاحاتی تصویب شد که بر این اساس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی گاز اجازه تدریس داشتند که این بند توسط اعضای کمیسیون حذف شد.

وی افزود: طرح مدیریت تعارض منافع نیز که یکی از ماده‌های آن به کمیسیون مربوط بود نیز به عنوان کمیسیون فرعی در کمیسیون آموزش به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: آخرین طرح بررسی شده در نشست امروز کمیسیون  بررسی طرح تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری، آموزشی و قضایی در کلیه استان‌ها و شهرستان‌ها همانند تهران بود که برای تحکیم بنیان خانواده به تصویب رسید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet