ایام محرم 1398
1398/05/27 15:22:00
سرویس اجتماعی
نوروزی:

رفع مشکلات کنونی کشور در گروی ترویج روحیه جهادی آزادگان است

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، ترویج روحیه جهادی آزادگان که نشات گرفته از باور به انقلاب و امام خمینی (ره) بود را راه برون‌رفت از مشکلات کنونی کشور دانست.
رفع مشکلات کنونی کشور در گروی ترویج روحیه جهادی آزادگان است سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، ترویج روحیه جهادی آزادگان که نشات گرفته از باور به انقلاب و امام خمینی (ره) بود را راه برون‌رفت از مشکلات کنونی کشور دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107378045991.jpg رفع,مشکلات,کنونی,کشور,در,گروی,ترویج,روحیه,جهادی,آزادگان,است Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور، گفت: محور مقاومت و صبر آزادگان ناشی از روحیه جهادی برگرفته از قرآن، ایثار، شجاعت و رشادت آنها بود به این معنا که آنها با ایمان قلبی به انقلاب اسلامی و پیام استقلال و آزادی امام خمینی(ره) توانستند نه فقط در جنگ با صدام، بلکه در مقابل 35 کشوری که با وی همکاری می‌کردند، ایستادگی کنند.

نماینده مردم رباط‌ کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آزادگان در دوران اسارت هر اقدام خود را جهاد در راه خدا می‌دانستند و روحیه ایثارگری خود را حتی در برخورد با یکدیگر نیز حفظ می‌کردند.

وی تصریح کرد: شجاعت و صبر آزادگان به اندازه‌ای بود که احساس نمی‌کردند در کشوری غریب زندانی هستند، بلکه معتقد بودند صبر آنها در مقابل دشمنان اجر سفر حج را برای آنها به همراه دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: آزادگان از سازمان ملل درخواست کتاب کرده و با هدف خدمت به وطن در رشته‌های مختلف تحصیل می‌کردند و با انجام ورزش‌های رزمی خود را برای ایستادگی در مقابل دشمنان آماده می‌کردند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: هم‌اکنون انتقال این روحیه جهادی در سطح جامعه به ویژه در بین جوانان باید نشر داده شود و مردم باید بیاموزند که چگونه باید در مقابل جهانخوارانی همچون آمریکا و انگلیس ایستادگی کنند و هر اقدام خود را جهاد در راه خدا بدانند، چرا که این مهم به طور قطع به رفع مشکلات کنونی کشور و عبور از سختی‌های ناشی از تحریم منتهی خواهد شد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet