ایام محرم 1398
1398/05/30 09:26:38
سرویس اجتماعی
بادامچی:

رسیدن به توسعه ملی نیازمند همت همگانی است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برای رسیدن به توسعه ملی باید به ظرفیت‌های درونی اتکا کرد و این امر همت همگانی را می‌طلبد.
رسیدن به توسعه ملی نیازمند همت همگانی است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برای رسیدن به توسعه ملی باید به ظرفیت‌های درونی اتکا کرد و این امر همت همگانی را می‌طلبد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803109860826138.jpg رسیدن,به,توسعه,ملی,نیازمند,همت,همگانی,است Icana

محمدرضا بادامچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: قطعا دل بریدن از بیگانگان باعث جوشیدن از درون می‌شود و باید به دنیای ذهنی، تحصیلاتی و ذخایر معنوی و مادی کشور اتکا کرد.

ملت ایران باید از توانمندی‌های خود آگاهی پیدا کنند تا اسیر زرق و برق بیگانگان نشود

بازگشت به درون یکی از عوامل موفقیت در توسعه ملی

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: قطعاً زمانی که ملت و مسئولان موقعیت‌ها را شناخته و استعدادها و ظرفیت‌های درونی را از درون خود دریافت کند، از دیگران هم بی‌نیاز خواهد شد بنابراین بازگشت به درون یکی از عوامل موفقیت در توسعه ملی کشور است.

ملت ایران باید از توانمندی‌های خود آگاهی پیدا کنند

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: چنانچه ملت و مسئولان از توانمندی‌های مادی و معنوی آگاهی پیدا کنند، قطعا زرق و برق‌ها ، افراد را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد البته باید از دستاوردها نیز استفاده کرد و در جهت توسعه کشور از تجربیات دیگران استفاده و تجربیات آنها را تکرار نکنیم و از راه‌هایی که رفته‌اند بهره ببریم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برای رسیدن به توسعه ملی، باید همت همگانی را افزایش داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet