ایام محرم 1398
1398/05/30 10:06:09
سرویس اجتماعی
زارع:

بیگانگان همیشه اوج بی‌اعتمادی و بدعهدی را از خود نشان دادند

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم‌بید در مجلس گفت: بیگانگان در طی این ۴۰ سال نشان دادند هر زمانی که ایران به آنها اعتماد کرده، اوج بی‌اعتمادی را نشان دادند.
بیگانگان همیشه اوج بی‌اعتمادی و بدعهدی را از خود نشان دادند نماینده مردم آباده، بوانات و خرم‌بید در مجلس گفت: بیگانگان در طی این 40 سال نشان دادند هر زمانی که ایران به آنها اعتماد کرده، اوج بی‌اعتمادی را نشان دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108098232366.jpg بیگانگان,همیشه,اوج,بی‌اعتمادی,و,بدعهدی,را,از,خود,نشان,دادند Icana

رحیم زارع در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: این توصیه مقام معظم رهبری جزئی از تئوری‌های  اقتصاد مقاومتی است یعنی چنانچه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های درونی کشور توجه شود، موفق خواهیم بود.

نظر مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی، تعامل اقتصادی و صلح با دنیا و به دنبال آن تکیه بر توان داخلی است

بیگانگان همیشه بی‌اعتمادی را از خود نشان دادند

نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی، افزود: بیگانگان در طی این 40 سال نشان دادند هر زمانی که ایران به آنها اعتماد کرده، اوج بی‌اعتمادی را نشان دادند و چنانچه به دنبال پیشرفت و توسعه باشیم باید با وحدت و همدلی و با تکیه بر ظرفیت‌های درونی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و تکنولوژی کارها را پیش برده تا موفقیت حاصل شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه منظور از بیگانگان کشورهای غاصبی مثل اسرائیل، آمریکا و همدستان آنها است، تصریح کرد: نظر مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی، تعامل اقتصادی و صلح با دنیا است.  این نماینده مجلس تاکید کرد: در حوزه نظامی، موشک‌سازی، علم و فناوری و  هر جایی که بر توان داخلی تکیه شده، موفقیت بیشتری حاصل شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet