ایام محرم 1398
1398/05/28 13:43:49
سرویس سیاسی
/اینستاملت/

چه کسی از حسن عباسی شکایت کرد / رویای تلویزیون خصوصی و دست اندازهای سیاسی-قانونی/ تبریک وکلای ملت برای عیدغدیر

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
چه کسی از حسن عباسی شکایت کرد / رویای تلویزیون خصوصی و دست اندازهای سیاسی-قانونی/ تبریک وکلای ملت برای عیدغدیر اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201907108494913274.jpg چه,کسی,از,حسن,عباسی,شکایت,کرد,/,رویای,تلویزیون,خصوصی,و,دست,اندازهای,سیاسی-قانونی/,تبریک,وکلای,ملت,برای,عیدغدیر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

صفحه اینستاگرام دکتر علی لاریجانی جزئیات دیدار رییس مجلس با عبدالعزیز منیرو رئیس گروه دوستی پارلمانی غنا و ایران را منتشر کرده است.

علی مطهری مطلب زیر را منتشر کرده است.

  نحوه اداره صداوسیما باید به دوران قبل از بازنگری قانون اساسی برگردد
علی مطهری در مورد احتمال تغییر در نحوه اداره صداوسیما گفت: در مورد چگونگی اداره صداوسیما باید همان روش مدیریتی قبلی یعنی روشی که قبل از بازنگری قانون اساسی بود اجرا شود. قبل از بازنگری قانون اساسی شورای سرپرستی وجود داشت که از هر قوه دونفر در این شورا حضور داشتند و این شورا مدیر عامل صداوسیما را تعیین می کرد، با این شیوه هر سه قوه در اداره صداوسیما نقش داشتند .
نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با عصرایران ادامه داد: در حال حاضر به شکلی شده است که رییس این سازمان را رهبری تعیین می‌کند و اتفاقا رهبری تا کنون چند بار عنوان کردند که من فقط رییس را تعیین می کنم و دخالتی در مدیریت آنجا ندارم. طبعا با شرایط فعلی همه چیز بر محور یک فرد می‌چرخد و البته از طرف دفتر رهبری نیز دخالت‌هایی می شود و قوای سه گانه هیچ نقشی در این زمینه ندارند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در مورد چرایی عدم نظارت درست بر نحوه فعالیت صداوسیما خاطرنشان کرد: در حال حاضر شورای نظارت بر نحوه فعالیت صداوسیما وجود دارد اما این نظارت به گونه ای است که جنبه استطلاعی دارد و فقط اطلاع می دهند. یعنی بعد از اینکه ممکن است برنامه ای پخش شود و اتفاقی بیفتد به رئیس سازمان نامه می‌دهند که رئیس صداوسیما می تواند ترتیب اثر بدهد و می تواند ترتیب اثر هم ندهد.
وی افزود: بنده خودم دوره‌ای عضو این شورا بودم و نهایتا اگر اعتراضی می شد ممکن بود که رئیس سازمان جواب بدهد و ممکن هم بود که اصلا جواب ندهد. زمانی که ما ماجرا را به رسانه می کشاندیم شاید جواب و واکنشی می‌دادند.
این نماینده مجلس در مورد بحث راه اندازی تلویزیون خصوصی در کشور گفت: راه اندازی این نوع تلویزیون در ابتدا باید با اصل ۱۷۵قانون اساسی سازگار باشد و مجوز آن را صداوسیما صادر کند.
مطهری تاکید کرد: اگر تلویزیون خصوصی هم داشته باشیم مقداری از دخالت‌ها کم شده و به سمت توجه به نیازهای مردم در این حوزه می رویم.


علاءالدین بروجردی جزییات دیدار با سفیر چین در تهران را به اشتراک گذاشته است.


وی همچنین با انتشار ویدئویی فرارسیدن عید غدیر را تبریک گفته است.

مسعود پزشکیان تصاویری از حضور در چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر کشور را منتشر کرده است.


غلامرضا تاجگردون  تصاویری از  رونمایی از کتاب ماجرای برجام و کتاب سفر عقربه فصلها . امشب دوشنبه هشت شب سالن آزادی شرکت نفت را به اشتراک گذاشته است.

علی اصغر یوسف نژاد ویدئوی حضور در برنامه جهان‌آرا از شبکه افق سیما را به اشتراک گذاشته است.

محمد وحدتی هلان از نمایشگاه توانمندی های روستائیان وعشایر کشور در نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کرد.

روح الله حضرت پورعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی شد . این جابجایی پس از درگذشت مرحوم مرتضی صفاری نطنزی ، عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس صورت گرفت .

محمود صادقی مطالب زیر را منتشر کرده است.

قاسم احمدی لاشکی با انتشار عکس زیر از حضور وسخنرانی در مراسم روز #دریانورد و روز جهانی #دریانوردی خبر داده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet