خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/05/28 14:23:19
سرویس اجتماعی
/اینستاملت/

واردات 490 هزار تن ذرت مسموم توسط 13 شرکت دولتی/خبرمهم وزیرکار درباره شستا /ادامه جنجال بر سر انتقال آب خزر

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
واردات 490 هزار تن ذرت مسموم توسط 13 شرکت دولتی/خبرمهم وزیرکار درباره شستا /ادامه جنجال بر سر انتقال آب خزر اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201907108413487189.jpg واردات,490,هزار,تن,ذرت,مسموم,توسط,13,شرکت,دولتی/خبرمهم,وزیرکار,درباره,شستا,/ادامه,جنجال,بر,سر,انتقال,آب,خزر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

سید صادق طباطبایی نژاد با انتشار عکس های زیر از بازدید از روستای خوش آباد و پیگیری رفع مشکلات ان ها خبر داده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را منتشر کرده است

محمد دامادی از پیگیری امور حوزه انتخابیه گزارش داده است.

 

احمد سالک گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره سالروز بازگشت آزادگان به کشور را به اشتراک گذاشته است.

عباسعلی پوربافرانی مطالب زیر را درباره پیگیری امور حوزه انتخابیه منتشر کرده است.

همایون هاشمی مطلب زیر را منتشر کرده است.

امیرخجسته با انتشار مطلب زیر از واردات 490 هزار تن ذرت مسموم توسط 13 شرکت دولتی خبر داده است.

سید جواد ساداتی نژاد نیز متن تذکر شفاهی در صحن علنی به وزیر نیرو درباره حقوق های معوق شهرداری را به اشتراک گذاشته است.

 

وی همچنین مطلب زیر را نیز منتشر کرده است.

آمادگی مجلس برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها/ جوانان روستایی ایده‌ها را به محصول تبدیل کنند

در حاشیه بازدید از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر در گفتگو با خبرگزاری شبستان گفت:
🔹 استارت آپ های روستایی اتفاق خوبی است که رخ داده و جوانان روستایی می توانند ایده های خود را در قالب استارت آپ ها به محصول تبدیل کنند و به کل کشور و دنیا محصولات خود را ارایه کنند.
🔹 نگاه جدید در زیست بوم و اکو سیستم کارآفرینی در روستاها اتفاق افتاده و این فضای نو می تواند باعث شود تا ایده های جوانان وارد بازار کار شده و اقتصادی شود.
🔹 استارت آپ ها کارهایی هستند که با هزینه ارزان راه اندازی می شود اما درآمدهای بالایی دارند و فرصت فوق العاده برای جوانان است چرا که قوانین به اندازه کافی در حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها وجود دارد.
🔹 قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان داریم و مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات این آمادگی را دارد تا از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها حمایت کند

فریده اولاد قباد  مطلب زیر را منتشر کرده است.

در نشست هم‌اندیشی فراکسیون زنان و وزیر تعاون:

شستا تا پایان مهرماه به طور کامل به بورس می‌رود

نشست اعضای فراکسیون زنان مجلس و وزیر تعاون به منظور بررسی مشکلات زنان سرپرست خانوار، معلولان، کارگران و کودکان کار برگزار شد

بیمه خبرنگاران و تامین امنیت شغلی این قشر باید مورد توجه قرار گیرد

فریده اولادقباد رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از وزیر تعاون برای اجرای ماده 101 قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر رعایت عدالت جنسیتی در به کارگیری مدیران زن افزود: انتظار داریم آقای شریعتمداری به منظور رفع مشکلات اقشار آسیب پذیر کشور بازدیدی از حوزه های انخابیه نمایندگان زن در کشور داشته باشد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت توجه به وضعیت خبرنگاران خطاب به وزیر تعاون تصریح کرد: آنچه مسلم است خبرنگاران صدای رسای جامعه هستند و روند شفاف سازی در کشور را دیده بانی می کنند، بنابراین می طلبد که توجه به بیمه خبرنگاران و تامین امنیت شغلی آنها در اولویت دستور کار این وازرتخانه قرار گیرد.
اولادقباد در پایان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست تا گزارشی از اقدامات این وزارتخانه برای کاهش آسیب های اجتماعی همچون کودکان کار، طلاق، حاشیه نشینی و.... به فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی ارائه دهد.


شستا تا پایان مهرماه به طور کامل به بورس می‌رود
محمد شریعتمداری ضمن تشکر از همراهی فراکسیون زنان با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: قبل از تصویب قانون برنامه ششم توسعه، آمار دقیق از وضعیت زنان سرپرست خانوار وجود نداشت، ضمن اینکه اقدامات صورت گرفته در این بخش زمانی تکمیل می شود که برای جامعیت بخشیدن به آن بتوان سازمانی را به منظور حمایت از این قشر ایجاد کرد، در غیر این صورت این روند ابتر باقی خواهد ماند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: هم اکنون تنها یک شورا به ریاست خانم ابتکار که دارای 6 کمیته بوده در حوزه زنان سرپرست خانوار فعالیت می کند، اما این میزان پاسخگوی نیاز جامعه 3 میلیون و 200 هزار خانواری این قشر نیست، بنابراین باید راهکاری ارائه شود تا بدون ایجاد بار مالی برای دولت سازمانی ایجاد شود که تحت پوشش این وزارتخانه در این خصوص فعالیت کند

همچنین اولاد قباد متن گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره استفاده از واژه "مدرسه" فقط با مجوز آموزش و پرورش رامنتشر کرده است.


سیده فاطمه حسینی  مطلب زیر را منتشر کرده است.

اسد الله عباسی متن تذکر شفاهی در صحن علنی به  رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست را  منتشر کرده است.

حمیده زرآبادی مطلب زیر را منتشر کرده است

استان قزوین جزو استان های برتر در سطح کشور درزمینهٔ تولید محصولات کشاورزی است.
🔘رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی با تاکید برامنیت غذایی گفت: نظارت بر سموم باغی موجب افزایش کیفیت محصولات صادراتی می شود .
🔘سیده حمیده زرآبادی روز پنجشنبه در نشست بررسی مسایل و مشکلات حوزه صادرات که در اتاق بازرگانی برگزار شد،افزود: راه برون رفت از باقی مانده سموم محصولات کشاورزی نظارت بر فرآیند توزیع و شناسایی میزان مصرف است.
🔘زرآبادی تصریح کرد: صادرات محصولات باغی و کشاورزی به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش های صادرات کالاهای غیرنفتی در پایداری اقتصاد کشور تاثیر بسزایی دارد.
🔘وی اظهار داشت: استان قزوین جزو استان های برتر در سطح کشور درزمینهٔ تولید محصولات کشاورزی است که تولید محصول سالم، تأمین امنیت غذایی جامعه و ایجاد اشتغال‌زایی نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور نیز داشته باشد.
🔘زرآبادی خاطر نشان کرد: امروز برای تأمین امنیت غذایی و افزایش تولیدات کشاورزی تمامی کشورهای جهان ناچارند از سموم شیمیایی استفاده کنند و حتی پیشرفته‌ترین کشورهای جهان نیز نمی‌توانند ادعا داشته باشند که از مصرف سموم شیمیایی در حفظ تولیدات کشاورزی خود بی بهره اند.
🔘وی با بیان اینکه باید به شکل جدی برای ارتقای سلامت غذایی مردم دستگاههای نظارتی وارد عمل شوند ، تاکید کرد: ارتقای سلامت غذایی نیازمند فرهنگ سازی برای تبدیل آن به مطالبه عمومی است و سلامت غذا و امنیت غذا باید به یک میزان مورد توجه قرار گیرند.
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی یاد آور شد: بحث سلامت و امنیت غذایی از سیاست های حاکمیتی است و جهاد کشاورزی موظف است در خصوص نحوه توزیع و استفاده سموم برنامه ریزی کند.
🔘وی افزود: این سازمان باید یک لیست از میزان سموم مورد نیاز و فروشگاههای مورد تایید برای در اختیار قرار دادن سموم به کشاورزان و باغذاران تهیه کند تا با توجه به نوع محصول و به میزان لازم سموم کشاورزی در اختیار آنها قرار گیرد.
🔘زرآبادی تاکید کرد: برای داشتن صادرات با کیفیت نیازمند نظارت بردقیق و منجسم برمیزان سموم مورد نیاز در محصولات کشاورزی هستیم

استاد #علی_اکبر_ثقفی‌قزوینی شاعر و ادیب معاصر در سال ۱۳۲۵ ه. ش. در قزوین متولد شده و از سال ۱۳۳۸ سرودن را آغاز کرده است. در حلقۀ مرحوم لامع قزوینی وارد شده، تخلّص «خرّم»را به راهنمایی وی برگزیده و فنون ادبی را از ادیب دانشمند مرحوم سیّد محمّد مهدی تقوی آموخته است. همچنین از محضر مرحوم آیت‌الله عماد حاج سیّد جوادی و آیت‌الله سیّد جلیل زرآبادی نیز بهر ها برده است.
🔘استاد #خرم از ردیف‌شناسان پرآوازه ایران به شمار می‌رود و ردیف‌های آوازی را از مرحوم مستبصر که از وعّاظ نام آور و توانای قزوین بود به یادگار دارد و توانسته شناختی جامع در دستگاه‌های موسیقی و تعزیه کسب کند و ساز سه‌تار را نزد استاد #احمد_عبادی فراگرفته است.
🔘سروده های استاد خرم در مدح و مرثیه اهل بیت (ع) مشهور است و در مساجد و تکایا خوانده می شود.
🔘این ادیب و هنرمند قزوینی بیش از سی‌سال است که به رایگان کلاس‌های درس خود را در خانه خود برگزار می‌کند و در این سال‌ها شاگردان ممتاز را پرورش داده‌است

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet