ایام محرم 1398
1398/05/28 17:45:20
سرویس اجتماعی
توسط رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح شد

اعلام آمادگی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس برای درمان شیخ زکزاکی

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس طی مکاتبه‌ای با وزارت خارجه آمادگی خود را برای اعزام یک تیم کامل پزشکی به نیجریه برای درمان شیخ زکزاکی اعلام کرد.
اعلام آمادگی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس برای درمان شیخ زکزاکی رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس طی مکاتبه‌ای با وزارت خارجه آمادگی خود را برای اعزام یک تیم کامل پزشکی به نیجریه برای درمان شیخ زکزاکی اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610100914060544.jpg اعلام,آمادگی,کمیسیون,بهداشت,و,درمان,مجلس,برای,درمان,شیخ,زکزاکی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، علی نوبخت حقیقی طی نامه‌ای به وزیر امورخارجه آمادگی خود را برای اعزام یک تیم کامل پزشکی به نیجریه به منظور ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به شیخ زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه اعلام کرد.

متن نامه به شرح زیر است:

 براساس اخبار تاسف باری که منتشر شده جناب آقای شیخ زکزاکی جهت درمان به کشور هند مراجعه و متاسفانه با مشکلات درمانی مواجه گردیده به نحوی که مجبور به بازگشت به نیجریه شده‌اند، این کمیسیون حسب وظیفه انسانی و انقلابی خود اعلام آمادگی می‌نماید در ایران و یا با اعزام یک تیم کامل پزشکی و استقرار در یکی از مراکز بهداشتی و درمانی نیجریه و یا نزدیک‌ترین مرکز درمانی هلال احمر جمهوری اسلامی، خدمات تشخیصی و درمانی لازم را به جناب آقای شیخ زکزاکی ارائه نمایند لذا دستور فرمایید هماهنگی‌های لازم مبذول فرمایند.

علی نوبخت                

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان

مجلس شورای اسلامی        

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet