ایام محرم 1398
1398/05/28 15:20:29
سرویس اقتصادی
سعیدی تشریح کرد

بررسی جزییات طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن در کمیته مالیاتی مجلس

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، نشست امروز کمیته مالیاتی کمیسیون متبوعش با موضوع بررسی جزییات طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن را تشریح کرد.
بررسی جزییات طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن در کمیته مالیاتی مجلس عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، نشست امروز کمیته مالیاتی کمیسیون متبوعش با موضوع بررسی جزییات طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710104434947036.jpg بررسی,جزییات,طرح,مالیات,بر,عایدی,سرمایه,مسکن,در,کمیته,مالیاتی,مجلس Icana

زهرا سعیدی مبارکه عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیته مالیاتی کمیسیون متبوع خود، گفت: در جلسه امروز جزییات طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن با حضور نمایندگان مرکز پژوهش ها، وزارت راه و شهرسازی، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان امور مالیاتی بررسی شد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کلیات طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن از مدت ها قبل در کمیسیون اقتصادی تصویب شده بود، افزود: در جلسه امروز نیمی از مواد این طرح بررسی و برخی مراعی ماند که مقرر شد در جلسات آتی کارگروه مابقی موارد مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

طرح مالیات بر عایدی مسکن مشمول سرمایه گذاران نمی شود

وی ادامه داد: تمام تلاش کمیسیون اقتصادی این است که طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن سریعتر بررسی و نهایی و برای تصویب به صحن علنی مجلس ارسال شود.

طرح مالیات بر عایدی مسکن مشمول سرمایه گذاران نمی شود، بلکه  هدفش سوداگران و دلالان کاذب بازار مسکن است

سعیدی با بیان اینکه در شرایط کنونی ساماندهی بازار مسکن و تعیین تکلیف موضوع مالیات بر عایدی سرمایه مسکن به یک مطالبه عمومی در سطح جامعه تبدیل شده است، تاکید کرد: طرح مالیات بر عایدی مسکن مشمول سرمایه گذاران نمی شود، بلکه هدفش  سوداگران و دلالان کاذب بازار مسکن است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تمامی پیشنهادات نمایندگان درباره مالیات بر عایدی مسکن دریافت و مورد بررسی قرار می گیرد./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet