ایام محرم 1398
1398/05/31 12:36:00
سرویس اجتماعی
نوروزی با انتقاد از وضعیت نابسامان درمان ایثارگران:

بنیاد شهید 2 هزار میلیارد تومان به بیمه بدهی دارد

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس از مغفول ماندن اجرای قوانین حوزه ایثارگری انتقاد کرد و گفت: وضعیت درمان ایثارگران نابسمان است و بنیاد شهید ۲ هزار میلیارد تومان به بیمه بدهی دارد.
بنیاد شهید 2 هزار میلیارد تومان به بیمه بدهی دارد رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس از مغفول ماندن اجرای قوانین حوزه ایثارگری انتقاد کرد و گفت: وضعیت درمان ایثارگران نابسمان است و بنیاد شهید 2 هزار میلیارد تومان به بیمه بدهی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107083831380.jpg بنیاد,شهید,2,هزار,میلیارد,تومان,به,بیمه,بدهی,دارد Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه قوانین زیادی در رابطه با حمایت از آزادگان و ایثارگران، داریم، گفت: بهره‌مندی رزمندگان از امتیازات یک مقطع تحصیلی بالاتر، اعاده به خدمت جانبازان و آزادگان و مزایای خاص مادی و ده‌ها قانون و طرح حمایتی وجود دارد اما متاسفانه به درستی اجرا نمی‌شوند و بنیاد شهید  ذیربط به آنها عمل نمی‌کند.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، افزود: هر چند در قانون مدیریت خدمات کشوری این افراد باید اعاده خدمت داشته باشند اما ریاست‌جمهوری با بخشنامه‌ای توسط سازمان امور اداری و استخدامی این مصوبه را لغو کرده است.

وی از اجرای ناقص بیمه تکمیلی، کمبود دارو و ویلچر برای جانبازان انتقاد کرد و با یادآوری جمع‌آوری امضا برای برکناری رئیس بنیاد شهید، تصریح کرد: فرد جوانی باید از داخل بدنه بنیاد شهید برای این پست انتخاب شود؛ در این رابطه آقای شهیدی طی هفته های اخیر در فراکسیون ایثارگران حاضر و وعده پیگیری بیمه تکمیلی ایثارگران را از طریق دولت دادند اما متاسفانه همچنان مشکل حل نشده است.

بنیاد شهید 2 هزار میلیارد تومان به بیمه بدهی دارد

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه بنیاد شهید 2 هزار میلیارد تومان به بیمه بدهی دارد، گفت: بیمه زیر بار تعهدات نمی‌رود و در حال حاضر ایثارگران و خانواده شهدا در رابطه با درمان با مشکل مواجه هستند.

سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح 40 هزار رزمنده را بیمه کرده است

نوروزی افزود: سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح 40 هزار رزمنده را بیمه کرده اما بنیاد شهید از زیر بار بیمه کردن حتی یک نفر شانه خالی می‌کند؛ در این رابطه وضعیت درمان ایثارگران نابسمان است و شهیدی طی یک سال اخیر نتوانسته حمایت مناسبی را داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet