هفته دفاع مقدس
1398/05/30 09:31:00
سرویس فرهنگی
با حضور سه وزیر بهداشت، علوم و آموزش و پرورش صورت می‌گیرد؛

بررسی نتایج سفر کمیسیون آموزش به استان مرکزی و خراسان‌جنوبی

اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، هفته آینده در حضور وزرای آموزش و پرورش، بهداشت و علوم نتایج و مصوبات سفر به دو استان مرکزی و خراسان جنوبی را با دعوت از استانداران دو استان بررسی می‌کنند.
بررسی نتایج سفر کمیسیون آموزش به استان مرکزی و خراسان‌جنوبی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، هفته آینده در حضور وزرای آموزش و پرورش، بهداشت و علوم نتایج و مصوبات سفر به دو استان مرکزی و خراسان جنوبی را با دعوت از استانداران دو استان بررسی می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg بررسی,نتایج,سفر,کمیسیون,آموزش,به,استان,مرکزی,و,خراسان‌جنوبی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در هفته پیش رو در روزهای یکشنبه و سه شنبه 3 و 5 شهریورماه نشست تخصصی برگزار می‌کنند.

دعوت از سرپرست وزارت آموزش و پرورش و استاندار خراسان جنوبی و استان مرکزی برای جمع بندی و بررسی نتایج سفر کمیسیون آموزش و تحقیقات به این دو استان نخستین دستور کار کمیسیون آموزش در روز یکشنبه است. همچنین پس از آن از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات نیز برای جمع بندی و بررسی سفر کمیسیون به دو استان مرکزی و خراسان جنوبی با حضور استانداران دو استان دعوت می‌شود.

دعوت از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ارئیس سازمان فنی و حرفه‌ای برای بررسی نتایج و جمع بندی مربوط به سفر به دو استان مرکزی و خراسان جنوبی دستور پایانی کمیسیون با حضور استانداران دو استان خواهد بود.

اما در روز سه شنبه، معاون اجتماعی وزیر کشور برای ارائه گزارشی از وضعیت آسیب‌های اجتماعی در حوزه مدارس و دانشگاه‌ها به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می‌آید.

سپس، انتخاب اعضای کمیته اعمال ماده 234 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرای بند (ی) ماده 12 قانون بودجه سال 98 کشور در صدور احکام حقوقی دانشجو-معلمان دانشگاه فرهنگیان در دستور کار کمیسیون است و نهایتا بررسی طرح‌های واصله به کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet