خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/05/30 17:31:56
سرویس اقتصادی
هفته آینده؛

آذری جهرمی به کمیسیون صنایع و معادن می‌آید

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور پیدا خواهد کرد.
آذری جهرمی به کمیسیون صنایع و معادن می‌آید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور پیدا خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg آذری,جهرمی,به,کمیسیون,صنایع,و,معادن,می‌آید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس یکشنبه )3 شهریور ماه) با دستور کار استماع گزارش معاون وزیر و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از عملکرد و برنامه‌های سازمان مذکور برگزار خواهد شد.

همچنین جلسه کارگروه بررسی طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه معدن نیز یکشنبه برگزار می‌شود.

براساس این گزارش کارگروه صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس یکشنبه به بررسی عملکرد و برنامه‌های شرکت‌های خودروساز در خصوص تولید و عرضه می‌پردازد.

همچنین  براساس دستور کار هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، این کمیسیون در جلسه روز سه‌شنبه ( 5 شهریور ماه) خود، میزبان محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهد بود تا به سوالات علی اسدی کرم نماینده مردم شهربابک و سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر پاسخ دهد.

همچنین در این نشست اعضای هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نیز انتخاب می‌شوند.

براساس این گزارش در جلسه سه‌شنبه کمیسیون صنایع و معادن گزارش اجرای مواد ۶۷ و ۶۸ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه در خصوص تحقق دولت الکترونیک و توسعه و تکمیل شبکه ملی اطلاعات نیز بررسی  می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet