ایام محرم 1398
1398/06/02 21:02:00
سرویس بین الملل

سفر هیأتی از گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ژاپن به توکیو

هیأتی از نمایندگان عضو گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ژاپن به دعوت رییس گروه دوستی پارلمانی ژاپن جمهوری اسلامی ایران و وزیر خارجه سابق ژاپن به توکیو سفر کرد.
سفر هیأتی از گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ژاپن به توکیو هیأتی از نمایندگان عضو گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ژاپن به دعوت رییس گروه دوستی پارلمانی ژاپن جمهوری اسلامی ایران و وزیر خارجه سابق ژاپن به توکیو سفر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/45555.jpg سفر,هیأتی,از,گروه,دوستی,پارلمانی,جمهوری,اسلامی,ایران,و,ژاپن,به,توکیو Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هیأتی از نمایندگان عضو گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ژاپن به ریاست اسدالله عباسی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی و رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و ژاپن به دعوت فومیو کیشیدا رییس گروه دوستی پارلمانی ژاپن جمهوری اسلامی ایران و وزیر خارجه سابق ژاپن به توکیو سفر کرد.

قرار است هیأت پارلمانی کشورمان در مدت اقامت خود در این کشور ، با مقامات سیاسی و پارلمانی ژاپن دیدار و پیرامون راههای گسترش همکاری ها و مناسبات دوستانه  و رفع موانع اقتصادی  فیمابین به بحث و تبادل نظر بپردازند.

آقایان محسن بیگلری، شهاب نادری و رضا کریمی ، نمایندگان سقز و بانه، پاوه و اورامانات و اردبیل از اعضاء این گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران  از دیگر اعضا هیأت پارلمانی کشورمان در این سفر می باشند.

شایان ذکر است همواره روابط پارلمانی مثبت و رو به رشدی میان مجالس دو  کشور وجود دارد و  علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی  بهمن ماه ۱۳۹۷  سفری به توکیو داشت‌. /

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet