ایام محرم 1398
1398/06/03 12:57:11
سرویس صحن
عبداللهی در تذکر شفاهی

وزارت صمت نسبت به صادرات سیب باغداران اقدام کند

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با اشاره به وزارت صمت نسبت به صادرات سیب باغداران اقدام کند، گفت:  در غیر این صورت مشکلات فراوانی ایجاد می شود.
وزارت صمت نسبت به صادرات سیب باغداران اقدام کند نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با اشاره به وزارت صمت نسبت به صادرات سیب باغداران اقدام کند، گفت:  در غیر این صورت مشکلات فراوانی ایجاد می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201903108426659416.jpg وزارت,صمت,نسبت,به,صادرات,سیب,باغداران,اقدام,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبداللهی در نشست علنی امروز (یکشنبه 3 شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: سیب باغداران حوزه انتخابیه من در حالی که سال های قبل صادر می شد، در سال جاری صادر نمی شود، به همین جهت محصولی که 3 هزار تومان هزینه تولید آن است باید به مبلغ 1500 تا 2000 تومان در بازارهای داخلی به فروش برسد که مشکلات فراوانی را برای باغداران ایجاد کرده است.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باغداران کود و سم را به قیمتی گران تهیه می کنند، بیان کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت باید فکری به حال صادرات سیب کند، در غیر اینصورت باغداران درختان خود را قطع کرده و مشکلات فراوانی به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: مدارس اکنون در حال باز شدن هستند و معلمان نیز مشکلات فراوانی دارند، هرچه سریعتر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش باید به مجلس معرفی شود.

عبداللهی گفت: احداث راه جانقور – بخشایش از سال 97 موافقت نامه دارد و عدم اجرای این پروژه با وجود اینکه اعتبار لازم را دارد باعث شرمندگی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet