هدر موبایل
1398/06/03 12:58:41
سرویس صحن
در تذکر شفاهی مطرح شد؛

انتقاد ترکی از کاهش بودجه تملک دارایی حوزه انتخابیه اش

نماینده مردم فریدون شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تجدیدنظر سازمان برنامه و بودجه برای تخصیص اعتبارات تملک دارایی در شهرستان ها به ویژه حوزه انتخابیه اش تاکید کرد.
انتقاد ترکی از کاهش بودجه تملک دارایی حوزه انتخابیه اش نماینده مردم فریدون شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تجدیدنظر سازمان برنامه و بودجه برای تخصیص اعتبارات تملک دارایی در شهرستان ها به ویژه حوزه انتخابیه اش تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104535452935.jpg انتقاد,ترکی,از,کاهش,بودجه,تملک,دارایی,حوزه,انتخابیه,اش Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر ترکی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن تبریک هفته دولت عنوان کرد: متاسفانه بودجه های تملک دارایی در 4 شهرستان فریدن، فریدون شهر، چادگان و بوئین، میان دشت براساس عدالت تخصیص پیدا نکرده است.

نماینده مردم فریدون شهر و چادگان، در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه شهرستان های فریدون شهر، 14.1 و چادگان 15.1 میلیارد تومان است، افزود: این بودجه در قیاس با سال های گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

وی با یادآوری اینکه بودجه تملک دارایی این شهرستان در قیاس با سایر شهرستان هایی که جمعیت کمتری دارند نیز به نسبت توزیع نشده، عنوان کرد: سازمان برنامه و بودجه باید در خصوص شاخص های در نظر گرفته شده برای تخصیص بودجه تجدیدنظر کند.

وی همچنین درباره ضرورت تخصیص اعتبارات ردیف بودجه ها نیز، عنوان کرد: با توجه به اینکه حوزه انتخابیه ام در منطقه سردسیر واقع شده است، این اعتبارات باید هرچه سریع تر تخصیص یابد تا فعالیت های عمرانی در منطقه انجام بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet