ایام محرم 1398
1398/06/03 12:58:08
سرویس صحن
احمدی لاشکی در تذکر شفاهی:

چه کسی پاسخگوی حقوق معلمان مظلوم حق التدریسی است

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: چرا دولت قانون استخدام حق‌التدریسی‌ها،‌ پیش دبستانی‌ها و نهضت سواد آموزی‌ها را اجرا نکرده و در این زمینه تعلل می‌کنند.
چه کسی پاسخگوی حقوق معلمان مظلوم حق التدریسی است عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: چرا دولت قانون استخدام حق‌التدریسی‌ها،‌ پیش دبستانی‌ها و نهضت سواد آموزی‌ها را اجرا نکرده و در این زمینه تعلل می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201807109024044851.jpg چه,کسی,پاسخگوی,حقوق,معلمان,مظلوم,حق,التدریسی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی لاشکی در نشست علنی امروز (یکشنبه 3 شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: چه کسی پاسخگوی حقوق معلمان مظلوم و گرفتار و عدم استخدام حق‌التدریسان و پیش دبستانی‌ها است؟

نماینده مردم چالوس و نوشهر در مجلس افزود: چرا دولت در ساماندهی استخدام حق‌التدریسان خرید خدمات آموزشی، پیش دبستانی‌ها و نهضت سواد آموزی‌ها که مجلس آن را تصویب کرده، تعلل می‌کند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت:‌ خدانکند روزی معلم به گریه بیفتد و امروز متاسفانه این کار را انجام دادیم، آقای رئیس جمهور حدود یک ماه قبل سرپرست وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد امروز آیین نامه استخدام معلمان حق التدریس در کمیسیون اجتماعی نهایی می شود، چرا این اقدام صورت نگرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet