هدر موبایل
1398/06/03 15:52:29
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس مطرح کرد:

تحریم انتخابات یعنی بهانه دادن به براندازان

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: عدم مشارکت و تحریم انتخابات؛ یعنی بهانه دادن به دست کسانی است که خارج از کشور به فکر براندازی هستند و من مخالف تحریم انتخابات هستم.
تحریم انتخابات یعنی بهانه دادن به براندازان عضو فراکسیون امید مجلس گفت: عدم مشارکت و تحریم انتخابات؛ یعنی بهانه دادن به دست کسانی است که خارج از کشور به فکر براندازی هستند و من مخالف تحریم انتخابات هستم. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101397285764.jpg تحریم,انتخابات,یعنی,بهانه,دادن,به,براندازان Icana

علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم شرکت در انتخابات مجلس یازدهم، اظهار داشت: اکنون در حال تمرین دموکراسی و مردم سالاری هستیم و در همین زمینه نیز کُند حرکت می‌کنیم زیرا بعضا محدودیت‌هایی نیز وجود دارد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید دست مردم در انتخابات کردن باز تر باشد تا به حضور در انتخابات رغبت داشته باشند، بیان کرد: با اعمال سلیقه‌های نابجا نباید مانع از برگزاری انتخابات باشکوه شویم.

وی در خصوص اینکه بعضی‌ها از تحریم انتخابات صحبت می‌کنند، افزود: همیشه عده‌ای هستند که اینگونه مباحثی را بیان می‌کنند اما باید توجه داشت که نتیجه چنین اقدامی، دادن فرصت به دیگران است بنابر این شرایط، در همه انتخابات‌ها باید نظر خود را اعمال کنیم.

ابراهیمی با بیان اینکه مشروعیت و جمهوریت نظام جمهوری اسلامی ایران وابسته به برگزاری انتخابات است، ادامه داد: وقتی موضوع تحریم انتخابات مطرح می‌شود یعنی از نظر سلیقه میدان را به دیگران بدهیم و از سوی دیگر نیز فرصت به کسانی داده می‌شود که خواهان ضرر و زیان کشور هستند.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم مشارکت و تحریم انتخابات؛ یعنی بهانه دادن به دست کسانی است که خارج از کشور به فکر براندازی هستند و من مخالف تحریم انتخابات هستم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet