ایام محرم 1398
1398/06/04 08:41:00
سرویس اقتصادی
بدری:

افزایش عوارض آزادراه ها غیرقانونی است/ هدایت مسافران به جاده های قدیمی با افزایش عوارض

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا افزایش عوارض آزادراه ها به ضرر حمل و نقل جاده ای است، زیرا عملا این مسئله مردم را از آزادراه ها فراری می دهد.
افزایش عوارض آزادراه ها غیرقانونی است/ هدایت مسافران به جاده های قدیمی با افزایش عوارض سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا افزایش عوارض آزادراه ها به ضرر حمل و نقل جاده ای است، زیرا عملا این مسئله مردم را از آزادراه ها فراری می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102852706600.jpg افزایش,عوارض,آزادراه,ها,غیرقانونی,است/,هدایت,مسافران,به,جاده,های,قدیمی,با,افزایش,عوارض Icana

صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به موضوعات مطرح شده در رسانه ها درباره افزایش میزان عوارض در برخی از آزادراه های کشور، گفت: به طور حتم افزایش میزان عوارض آزادراهی در شرایط کنونی اقدامی غیرقانونی بوده، زیرا این مسئله باید به تأیید و تصویب وزارت راه و شهرسازی برسد.

عوارضی پلیس راه

افزایش عوارض آزادراه ها به ضرر حمل و نقل جاده ای است

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعا افزایش عوارض آزادراه ها به ضرر حمل و نقل جاده ای است، زیرا عملا این مسئله مردم را از آزادراه ها فراری می دهد.

هدایت مسافران به جاده های قدیمی با افزایش عوارض آزادراه ها

وی تصریح کرد: افزایش عوارض آزادراه ها موجب می شود که بخشی از مردم که توان مالی بالایی ندارند، مجبور به استفاده از جاده های فرعی و قدیمی شوند که این مسئله نتیجه ای جزء افزایش تصادفات را به دنبال ندارد.

افزایش حجم تردد خودرو در آزادراه ها و کاهش مسافرت از طریق جاده های قدیمی موجب کاهش تصادفات، کاهش مصرف سوخت و کاهش زمان سفر خواهد شد

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: افزایش حجم تردد خودرو در آزادراه ها و کاهش مسافرت از طریق جاده های قدیمی موجب کاهش تصادفات، کاهش مصرف سوخت و کاهش زمان سفر خواهد شد.

افزایش عوارض آزادراه ها به صلاح نیست

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: در شرایط کنونی افزایش عوارض آزادراه ها به صلاح نبوده و قطعا در صورت اثبات این موضوع، کمیسیون عمران مجلس این مسئله را مورد پیگیری قرار خواهد داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet