ایام محرم 1398
1398/06/03 17:10:37
سرویس سیاسی

تبریک هفته دولت به تمامی دولتمردان

رئیس کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس هفته دولت را به تمامی دولتمردان تبریک گفت.
تبریک هفته دولت به تمامی دولتمردان رئیس کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس هفته دولت را به تمامی دولتمردان تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100039342829.jpg تبریک,هفته,دولت,به,تمامی,دولتمردان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا کاتب در یادداشتی هفته دولت را به تمامی دولتمردان تبریک گفت. متن این یادداشت به شرح زیر است:

اولین هفته شهریورماه هرسال مزین به سرخی خون خادمین بزرگوار انقلاب اسلامی ایران، شهیدان رجایی و باهنر به نام هفته دولت و پاسداشت مقام کارمندان خدوم ایران زمین نقش بسته است. شهیدانی که با خون خویش مسیر خدمت صادقانه را معنا بخشیدند.

شایسته است در سالی که براساس منویات مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری شده، خدمتگزاران در سه قوه، با تعامل و همدلی و همگامی در تحقیق فرامین معظم له و نیل به آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی در برابر زیاده خواهی استکبار و در جهت رفع مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت گامی استوار بردارند.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای معظم دولت، این هفته را به تمامی دولتمردان تبریک عرض نموده و از زحمات شبانه روزی و بی دریغ کارمندان عزیز و ارجمند و بزرگوار دولت در کلیه عرصه ها تقدیر و تشکر می نمایم و توفیق روزافزون دولتمردان را در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) از درگاه ایزدمنان خواستارم.

غلامرضا کاتب

رئیس کمیسیون آئین نامه داخلی

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet