شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/06/03 18:28:17
سرویس اجتماعی
عزیزی با اشاره به قول رئیس دستگاه قضا خبر داد:

رفع مشکل جذب و استخدام قبول شدگان آزمون قوه قضائیه تا پایان سال

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از قول رئیس دستگاه قضا برای رفع مشکل جذب و استخدام قبول شدگان آزمون قوه قضائیه تا پایان سال خبر داد.
رفع مشکل جذب و استخدام قبول شدگان آزمون قوه قضائیه تا پایان سال رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از قول رئیس دستگاه قضا برای رفع مشکل جذب و استخدام قبول شدگان آزمون قوه قضائیه تا پایان سال خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704103400112958.jpg رفع,مشکل,جذب,و,استخدام,قبول,شدگان,آزمون,قوه,قضائیه,تا,پایان,سال Icana

عبدالرضا عزیزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست مشترک امروز ( یکشنبه، 3 شهریورماه ) کمیسیون اجتماعی مجلس به همراه اعضای کمیسیون ویژه مدیریت خدمات کشوری با حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضائیه، گفت: در آغاز این نشست نمایندگان از رئیس قوه قضائیه برای برخورد با مفاسد تشکر و  مباحثی را مطرح کردند.

دیدار عبدالرضا عزیزی با سفیر برزیل در تهران

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: اینجانب به عنوان رئیس کمیسیون با تشکر از زحمات رئیس دستگاه قضا دعوت کردم تا سفری به خراسان شمالی داشته باشد و او نیز این درخواست را پذیرفت

ضرورت تعامل دستگاه قضا با دیگر قوا

عزیزی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی بر ضرورت تعامل دستگاه قضا با دیگر قوا تاکید کرد، افزود:  ایشان مطرح کردند که مانع جدی بر سر راه روابط و همچنین سرمایه‌گذاری‌ ها وجود دارد که باید با فساد به طور جدی برخورد شود.

نماینده مردم شیروان در مجلس دهم، با یادآوری تاکید آیت‌الله رئیسی مبنی بر اینکه هیچ گذشتی نباید در برخورد با فساد داشته باشیم و هیچ کس چنین اجازه‌ای به ما نداده است، تصریح کرد: بهترین افراد در این کشور جان خود را فدای نظام و کشور کرده‌اند و ما نباید اجازه دهیم عده‌ای که به دنبال منافع شخصی خود هستند با ارتکاب به فساد چهره نظام را خدشه‌دار کنند.

رفع مشکل جذب و استخدام قبول شدگان آزمون قوه قضائیه تا پایان سال

وی با اشاره به پیگیری مشکل جذب قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در سال 96، گفت: ایشان مطرح کرد که در این رابطه نشست‌هایی را با دستگاه‌های اجرایی مربوطه داشته‌ایم و مشکل جذب 6 هزار نفر پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه تا پایان سال جاری مرتفع خواهد شد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، افزود: رئیس قوه قضائیه یادآور شد که قانون باید عادلانه باشد و مجری و قاضی هم باید عادل باشند تا مردم طعم عدالت را بچشند و نباید اجازه داد تا فساد امید مردم را به یأس مبدل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet