ایام محرم 1398
1398/06/04 07:33:00
سرویس فرهنگی
تاج در گفت‌وگو با خانه ملت:

تمامی ورزشگاه‌های لیگ برتری بلیت‌فروشی الکترونیکی دارند

رئیس فدراسیون فوتبال کشور از شماره گذاری صندلی‌ها و بلیت فروشی الکترونیک در تمامی ورزشگاه‌های لیگ برتری کشور خبر داد و این اقدام را یکی از مهم‌ترین گام‌ها برای کاهش خشونت در ورزشگاه‌ها برشمرد.
تمامی ورزشگاه‌های لیگ برتری بلیت‌فروشی الکترونیکی دارند رئیس فدراسیون فوتبال کشور از شماره گذاری صندلی‌ها و بلیت فروشی الکترونیک در تمامی ورزشگاه‌های لیگ برتری کشور خبر داد و این اقدام را یکی از مهم‌ترین گام‌ها برای کاهش خشونت در ورزشگاه‌ها برشمرد. https://cdn.icana.ir/d/019/47830.jpg تمامی,ورزشگاه‌های,لیگ,برتری,بلیت‌فروشی,الکترونیکی,دارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمیته تربیت بدنی، زنان، خانواده و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس عصر یکشنبه ۳ شهریور)نشستی پیرامون راهکارهای کنترلی و پیشگیرانه از خشونت در رویدادهای ورزشی برگزار کرد.

در این نشست که با ریاست طیبه سیاوشی شاه عنایتی و با حضور سیده فاطمه ذوالقدر، سیداحسان قاضی زاده هاشمی، محمداسماعیل سعیدی، احمد سالک کاشانی برگزار شد، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، سید عبدالحمید احمدی معاون معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان و سایر مسئولان نهادهای ذی‌ربط نیز حضور داشتند.

نشست کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور رئیس فدراسیون فوتبال

 

در ابتدای این نشست تاج و احمدی گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای کنترل و پیشگیری خشونت در ورزشگاه‌ها ارائه کردند و نمایندگان مجلس نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

بازی نخست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی خالی از ایراد نبود

مهدی تاج در حاشیه این نشست در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت عنوان کرد: پس از سوت پایان بازی فینال جام حذفی فصل گذشته که اتفاقات ناخوشاندی را به دنبال داشت، جلسات متعددی برای جلوگیری از تکرار چنینی اتفاقاتی تشکیل شد در این راستا جلسات متعددی در کمیسیون‌ فرهنگی مجلس و شورای امنیت کشور برگزار شد.

وی با تأکید بر اینکه همه بر سر این موضوع که باید تغییراتی در نحوه برگزاری مسابقات ایجاد شود، اتفاق نظر داشتند؛ گفت: همگان به این نتیجه رسیده بودیم که گویی هیچکس از فوتبال لذت نمی‌برد و هم بازیکن، مربی و تماشاگران ناراحت هستند.

رئیس فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر که طی 2 ماه اخیر اقدامات مهمی برای تجهیز ورزشگاه‌ها و بلیت فروشی الکترونیک صورت گرفت، افزود: امروز هر ورزشگاهی که مسابقه لیگ برتر در آن برگزار شود، دارای گیت، بلیت الکترونیک و صندلی شماره‌دار است.

وی اضافه کرد: البته در این مسیر موانعی وجود دارد که این موانع به تدریج حل و فصل خواهد شد.

تاج اضافه کرد: برای نمونه در بازی نخست پرسپولیس و پارس جنوبی جم در هفته اول لیگ برتر در استادیوم آزادی، مشکلاتی وجود داشت که برخی با کارت ملی و بدون بلیت آمده بودند یا برخی بدون کارت ملی فقط بلیت داشتند که با تدبیر نیروی انتظامی و کمک مسئولان ورزشگاه آزادی وارد ورزشگاه شدند که امیدواریم این مشکلات با کار فرهنگی و آموزش‌های لازم در آینده حل و فصل شود.

رئیس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: البته بر اساس گزارش‌ها در سایر استادیوم‌های ورزشی اوضاع بسیار مطلوب بود و تماشاگران با به همراه داشتن بلیت به راحتی وارد ورزشگاه شدند که امیدواریم فرهنگ بلیت فروشی الکترونیک در کشور با توجه به اینکه دستگاه‌ها و گیت‌های مناسبی در ورزشگاه‌ها نصب شده در کشور جا بیفتد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet