ایام محرم 1398
1398/06/04 10:03:12
سرویس صحن
در صحن علنی مطرح شد

انتقاد سلیمی از تاخیر دولت در ارائه لایحه اصلاح ساختار بودجه

نماینده مردم محلات در مجلس از تعلل دولت در ارائه لایحه بودجه انتقاد کرد و خواستار دستور رئیس مجلس به سازمان برنامه و بودجه و دولت برای ارائه این لایحه شد.
انتقاد سلیمی از تاخیر دولت در ارائه لایحه اصلاح ساختار بودجه نماینده مردم محلات در مجلس از تعلل دولت در ارائه لایحه بودجه انتقاد کرد و خواستار دستور رئیس مجلس به سازمان برنامه و بودجه و دولت برای ارائه این لایحه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201706103253131369.jpg انتقاد,سلیمی,از,تاخیر,دولت,در,ارائه,لایحه,اصلاح,ساختار,بودجه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (دوشنبه 4 شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکری عنوان کرد: در حال حاضر در ماه ششم سال قرار داریم و قرار است دولت در آذرماه نیز لایحه بودجه سال آینده کل کشور را به مجلس ارائه کند، ولی تاکنون لایحه اصلاح ساختار بودجه که دستور مقام معظم رهبری بوده به مجلس ارائه نشده است.

وی خطاب به رئیس مجلس تاکید کرد: درخواست داریم دستور دهید که سازمان برنامه و دولت هر چه سریعتر این لایحه را به مجلس ارائه کند و مشخص نیست به چه دلیل این میزان تاخیر و تعلل در این زمینه وجود دارد.

سلیمی ادامه داد: بسیاری از موارد دیگر نیز مانند ماده 235 آیین نامه داخلی که بنا بود براساس آن درمردادماه گزارشی از عملکرد وزرا براساس برنامه ها در زمان رأی اعتمادشان به مجلس ارائه کنند نیز انجام نشده است که متاسفانه نه این مورد و نه لایحه اصلاح ساختار بودجه در دولت جدی گرفته نمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet