آغاز هفته وحدت
1398/06/04 12:04:43
سرویس صحن
رضیان در تذکر شفاهی

محیط زیست به محیط ایست تبدیل شده است

نماینده مردم قائمشهر از عملکرد رئیس سازمان محیط زیست کشور انتقاد کرد.
محیط زیست به محیط ایست تبدیل شده است نماینده مردم قائمشهر از عملکرد رئیس سازمان محیط زیست کشور انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107338249124.jpg محیط,زیست,به,محیط,ایست,تبدیل,شده,است Icana

به گزارش  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالله رضیان در نشست علنی امروز (دوشنبه، 4 شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: کلانتری، رئیس محیط زیست کشور که 40 سال سابقه مدیریت در کشور را دارد متاسفانه استاد فرافکنی شده و در جمع NGO های اردبیل، نمایندگان کشور را تخریب کرده و بر خلاف محیط زیست بر طبل انتقال آب خزر می کوبد.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس تاکید کرد: در واقع محیط زیست به محیط ایست تبدیل شده است. به نظر می رسد پسرفت ناشی از این رفتارهاست و چنین مسئولانی ول کن مردم و مملکت هم نیستند.

وی در تذکری خطاب به وزیر صمت بیان کرد: افزایش قیمت سبوس در معاونت بازرگانی کار کارشناسی نیست، در واقع با افزایش قیمت سبوس، نابودی دامداران کلید خورده است و روستاییان برای تامین خوراک دام و طیور از نانی که گندم یارانه ای دریافت می کنند، استفاده می کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: لازم است نسبت به موضوع البرز مرکزی سوادکوه درخصوص کک سازی اقدام شود و طرح جایگزینی از سوی شرکت های ذی ربط دریافت شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet