هدر موبایل
1398/06/05 10:49:09
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح کرد:

شورای عالی امنیت ملی بنا بر دستور رئیس جمهور شکایتش از فلاحت‌پیشه را پس گرفت

فلاحت‌پیشه با اشاره به شکایت شورای عالی امنیت‌ملی از وی به دلیل اظهارنظر درباره ایجاد میز مشترک رفع تنش، گفت:ارئیس جمهور شکایت را برای این شورا مناسب ندانست و دبیرخانه باید روند شکایت را متوقف کند.
شورای عالی امنیت ملی بنا بر دستور رئیس جمهور شکایتش از فلاحت‌پیشه را پس گرفت فلاحت‌پیشه با اشاره به شکایت شورای عالی امنیت‌ملی از وی به دلیل اظهارنظر درباره ایجاد میز مشترک رفع تنش، گفت:ارئیس جمهور شکایت را برای این شورا مناسب ندانست و دبیرخانه باید روند شکایت را متوقف کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201807101953045141.jpg شورای,عالی,امنیت,ملی,بنا,بر,دستور,رئیس,جمهور,شکایتش,از,فلاحت‌پیشه,را,پس,گرفت Icana

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به دیدار وزیر امور خارجه ایران با رئیس‌جمهور فرانسه پیرامون برجام، گفت: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اظهارنظر بنده درباره ایجاد میز مشترک در قطر یا عراق با هدف کاهش تنش را در حوزه وظایف نمایندگی قلمداد کرد و شکایت شورای عالی امنیت ملی را رد کرد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به نفع بنده رأی داد اما با این حال دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی شکایت خود را پَس نگرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در نهایت آقای روحانی در نامه‌ای خطاب به آقای واعظی  اعلام  می‌کند که شکایت برای شورای عالی امنیت ملی  مناسب نیست و دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی باید این شکایت را متوقف کند. لذا بنابر نامه‌ای که به دست من رسیده به این شکایت پایان داده شده است.

به گزارش خبرگز اری خانه‌ملت؛ حشمت‌الله فلاحت‌پیشه به عنوان رئیس کمیسیون وقت امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تاریخ ۲۷ اردیبهشت سال جاری توئیتی با عنوان «تشکیل میز مدیریت کاهش تنش ایران و آمریکا در قطر یا عراق» منتشر کرد و به دنبال آن در مصاحبه‌ای درباره پیشنهاد خود توضیح داد. شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر سیاست کلی نظام مبنی بر عدم مذاکره با آمریکا از وی به دلیل اظهارنظر مذکور شکایت کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet