شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/06/05 10:11:29
سرویس اقتصادی
ابوترابی؛

مدیرعامل ایران خودرو با روحیه جهادی کار کند

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از مدیر عامل جدید ایران خودرو که مطمئنا با انرژی وارد این عرصه شده اند، تقاضا داریم که با یک روحیه و کار جهادی حیف و میل هایی که در این شرکت رخ میداده را را به حداقل رسانده و از توان و ظرفیت داخلی استفاده بیشتری کنند.
مدیرعامل ایران خودرو با روحیه جهادی کار کند نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از مدیر عامل جدید ایران خودرو که مطمئنا با انرژی وارد این عرصه شده اند، تقاضا داریم که با یک روحیه و کار جهادی حیف و میل هایی که در این شرکت رخ میداده را را به حداقل رسانده و از توان و ظرفیت داخلی استفاده بیشتری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104219829541.jpg مدیرعامل,ایران,خودرو,با,روحیه,جهادی,کار,کند Icana

ابوالفضل ابوترابی؛ نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با انتخاب یک فرد جوان به عنوان مدیرعامل جدید ایرانخودرو با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که ایشان بر استفاده از نیروی جوان تاکید داشتند افزود: جوانان تحول گرا، جویای نام، پرانرژی و به علم روز مسلط ترهستند پس استفاده از نیروی جوان می تواند در شرایط فعلی کمک شایانی به کشور کرده و به نوعی مشکل گشا باشد.
وی ادامه داد: شرکت ایرانخودرو یکی از بزرگترین شرکت های کشور است که انتخاب یک فرد جوان که خود قبلا در بدنه وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده یک امتیاز محسوب می شود.

اقدام سریع وزیر صمت در انتخاب مدیرعامل جدید بسیار خوب بود
ابوترابی در خصوص تصمیم سریع وزارت صمت برای تعیین تکلیف این شرکت بزرگ که حتی یک روز بدون مدیریت می تواند زیان بالایی را متحمل شود گفت: پس از برکناری مدیرعامل سابق این شرکت، وزیر صمت تعلل نکرده و این اقدام وزیر صمت بسیار خوب و بجا بوده است.
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در بازار خودرو نگاه مان به داخل نیست به این معنا که باید سالیانه مسابقات متعددی در زمینه طراحی خودرو انجام دهند که متاسفانه این کار به دلیل انحصاری که در این حوزه وجود دارد، انجام نمی شود، از طرفی حیف و میل های زیادی در دو شرکت بزرگ خودروسازی رخ داده و باعث شده که عملکردی که انتظارمان بود را از خود نشان ندهند و از سوی دیگر به دنبال تکنولوژی جدید و کاهش قیمت ها نرفتند.

مدیرعامل جدید ازظرفیت داخلی استفاده بیشتری کند
ابوترابی بیان کرد: از مدیر عامل جدید که مطمئنا با انرژی وارد این عرصه شده اند، تقاضا داریم که با یک روحیه و کار جهادی، حیف و میل ها را به حداقل رسانده و از توان و ظرفیت داخلی استفاده بیشتری کند.
وی افزود: نگاه ما در خودروسازی همانند برخی دیگر از صنایع کشور به دست غربی ها بوده و علاوه بر کپی‌کاری، انتظارمان این بود که شرکت هایی مثل رنو، سیتروئن و... در کشور ما سرمایه گذاری کنند که در انتها همیشه متضرر شدیم.

توجه به توان داخلی و استفاده از شرکت های دانش بنیان، حذف نگاهمان به غرب، به حداقل رساندن هزینه ها و حذف نگاه های سیاسی در خودروسازی مشکلات این صنعت را حل خواهد کرد.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: توجه به توان داخلی و استفاده از شرکت های دانش بنیان، حذف نگاهمان به غرب، به حداقل رساندن هزینه ها و حذف نگاه های سیاسی در خودروسازی که به نوعی به حیاط خلوت دولت ها تبدیل شده است می تواند این مشکلات این صنعت رفع کند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet