ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/06/06 11:44:04
سرویس سیاسی
نعمتی خبرداد:

بررسی صلاحیت "حاجی‌میرزایی" و "مونسان" در جلسه علنی 12 شهریورماه

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: احتمالا جلسه بررسی صلاحیت "حاجی‌میرزایی" و "مونسان" برای تصدی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، سه‌شنبه هفته آینده برگزار شود.
بررسی صلاحیت "حاجی‌میرزایی" و "مونسان" در جلسه علنی 12 شهریورماه عضو هیات رئیسه مجلس گفت: احتمالا جلسه بررسی صلاحیت "حاجی‌میرزایی" و "مونسان" برای تصدی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، سه‌شنبه هفته آینده برگزار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901101162452003.jpg بررسی,صلاحیت,"حاجی‌میرزایی",و,"مونسان",در,جلسه,علنی,12,شهریورماه Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در خصوص زمان برگزاری جلسه رای اعتماد وزرای پیشنهادی، اظهار داشت: به احتمال فراوان جلسه بررسی صلاحیت "حاجی‌میرزایی" و "مونسان" برای تصدی وزارتخانه‌های "آموزش و پرورش" و "میراث فرهنگی" سه‌شنبه هفته آینده (12 شهریورماه) برگزار می‌شود.

مطابق ماده 204 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی رئیس‌جمهور یا کسانى که او تعیین خواهد کرد به سؤالات و اظهارات مخالفان پاسخ مى‏ دهند. مجموع مدت نطق اولیه رئیس‌جمهور و دفاعیات اخیر، دو و نیم ساعت خواهد بود.

درپى اظهارات و دفاعیات رئیس‌جمهور، مجلس شورای اسلامی در مورد برنامه‏ ها و صلاحیت هر‌یک از وزیران را به صورت جداگانه آغاز خواهد کرد. درمورد هر وزیر دو نفر از نمایندگان مخالف و دو نفر از نمایندگان موافق با حفظ ترتیب، یک نفر مخالف و موافق هرکدام براى مدت پانزده دقیقه فرصت خواهند داشت. پس از آن وزیر و در صورت صلاحدید رئیس‌جمهور به مدت سى دقیقه براى دفاع از برنامه و صلاحیت وزیر مطروحه وقت خواهند داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet