ایام محرم 1398
1398/06/08 00:45:04
سرویس اقتصادی
هفته آینده؛

رحمانی و جهرمی برای پاسخ به نمایندگان به کمیسیون صنایع می‌آیند

وزرای صنعت، معدن و تجارت و ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور پیدا خواهند کرد.
رحمانی و جهرمی برای پاسخ به نمایندگان به کمیسیون صنایع می‌آیند وزرای صنعت، معدن و تجارت و ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور پیدا خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg رحمانی,و,جهرمی,برای,پاسخ,به,نمایندگان,به,کمیسیون,صنایع,می‌آیند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، براساس دستور کار هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، این کمیسیون در جلسه روز یکشنبه (10 شهریور ماه) خود، میزبان وزیر صنعت، معدن و تجارت خواهد بود تا رحمانی به سوالات سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل، جلال محمودزاده نماینده مهاباد، مهرداد بائوج لاهوتی نماینده لنگرود، اصغر مسعودی نماینده مردم نی‌ریز و استهبان، سعید باستانی نماینده مردم تربیت حیدریه، مه ولات و زاوه، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و حسن کامران دستجردی نماینده مردم اصفهان پاسخ دهد.

همچنین استماع برنامه‌های وزیر پیشنهادی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دومین دستور کار کمیسیون صنایع و معادن در روز یکشنبه خواهد بود.

براساس این گزارش کارگروه صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس یکشنبه به بررسی عملکرد و برنامه‌های شرکت‌های خودروساز در خصوص تولید و عرضه می‌پردازد.

همچنین براساس دستور کار هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، این کمیسیون در جلسه روز سه‌شنبه ( 12 شهریور ماه) خود، میزبان محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهد بود تا به سوالات علی اسدی کرم نماینده مردم شهربابک و سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر پاسخ دهد.

براساس این گزارش در جلسه سه‌شنبه کمیسیون صنایع و معادن گزارش اجرای مواد ۶۷ و ۶۸ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه در خصوص تحقق دولت الکترونیک و توسعه و تکمیل شبکه ملی اطلاعات نیز بررسی  می‌شود.

همچنین در این نشست اعضای هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نیز انتخاب می‌شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet