هدر موبایل
1398/06/10 13:04:11
سرویس فرهنگی
در حاشیه کنگره بین‌المللی ایفلا صورت گرفت؛

دیدار رئیس کتابخانه مجلس با رئیس دانشگاه پانتئون آتن

رئیس کتابخانه مجلس در حاشیه کنگره بین‌المللی ایفلا با رئیس دانشگاه پانتئون آتن دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار رئیس کتابخانه مجلس با رئیس دانشگاه پانتئون آتن رئیس کتابخانه مجلس در حاشیه کنگره بین‌المللی ایفلا با رئیس دانشگاه پانتئون آتن دیدار و گفت‌وگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908104464307446.jpg دیدار,رئیس,کتابخانه,مجلس,با,رئیس,دانشگاه,پانتئون,آتن Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در حاشیه هشتاد و پنجمین کنگره بین‌­المللی ایفلا و سی و پنجمین دوره ایفلای پارلمانی در شهر آتن یونان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیّدعلی عماد رئیس کتابخانه مجلس و سیدعلیرضا طیرانی مدیر امور کتابخانه‌ای کتابخانه مجلس با خانم ازمینی کری یاری، رئیس دانشگاه پانتئون آتن دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

 در ابتدای این دیدار رسمی که با هماهنگی و همراهی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در یونان انجام شد، خانم ازمینی کری یاری، در مورد دانشگاه پانتئون به عنوان یک دانشگاه علوم انسانی معتبر و شناخته شده و رشته‌های مختلف این دانشگاه، توضیحاتی داد.

رئیس دانشگاه پانتئون همچنین برای داشتن همکاری‌های علمی و فرهنگی با کتابخانه مجلس، به‌ویژه  در حوزه ایران‌شناسی، اعلام آمادگی کرد.

 در ادامه، رئیس کتابخانه، ‌موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی به معرفی کتابخانه مجلس پرداخت و در مورد قدمت، منابع و بخش‌های مختلف این مرکز، به‌ویژه کتابخانه ایران‌شناسی مجلس، توضیحاتی ارائه کرد.

حجت‌الاسلام عماد با توجه به هماهنگی حوزه‌های فعالیت کتابخانه مجلس و دانشگاه پانتئون که هر دو در رشته‌های علوم انسانی و به‌ویژه ایران‌شناسی است، پیشنهاد همکاری این دو مرکز و بازدید رئیس این دانشگاه از کتابخانه مجلس را مطرح کرد.

 پس از این جلسه، با همراهی دکتر حلمی از کتابخانه دانشگاه پانتئون نیز بازدیدی صورت گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet