خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/06/09 13:14:27
سرویس استان ها
صفری:

وزارت نفت و بانک‌ها قانون مربوط به احکام پرداخت به شاغلین مناطق عملیاتی دفاع مقدس را اجرا نمی‌کنند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: وزارت نفت و بانک‌ها قانون مربوط به احکام پرداخت به شاغلین مناطق عملیاتی دفاع مقدس را اجرا نمی‌کنند و به مصوبه دولت در این زمینه بی‌توجهی می‌کنند.
وزارت نفت و بانک‌ها قانون مربوط به احکام پرداخت به شاغلین مناطق عملیاتی دفاع مقدس را اجرا نمی‌کنند نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: وزارت نفت و بانک‌ها قانون مربوط به احکام پرداخت به شاغلین مناطق عملیاتی دفاع مقدس را اجرا نمی‌کنند و به مصوبه دولت در این زمینه بی‌توجهی می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803107339353430.jpg وزارت,نفت,و,بانک‌ها,قانون,مربوط,به,احکام,پرداخت,به,شاغلین,مناطق,عملیاتی,دفاع,مقدس,را,اجرا,نمی‌کنند Icana

احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص عدم اجرای قانون مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در کرمانشاه، اظهار داشت: در مورد مصوبه مجلس نسبت به مناطق جنگی دولت به تمام وزارتخانه‌ها اعلام کرده است تا این قانون را اجرا کنند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه برخی وزارتخانه‌ها مانند وزارت نفت این قانون را به صورت سلیقه‌ای اجرا می کنند و هدف قانون گذار در این زمینه را در فاز اجرائی لحاظ نمی‌کنند.

وی افزود: بانک‌ها که قبلا به کارمندان حقوق مربوط به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس را پرداخت کرده‌اند، اکنون به صورت یکجا از حقوق کارکنان خود کم کرده‌اند؛ یعنی هر حقوق بگیری که حقی بابت مناطق جنگی دریافت کرده را اکنون به صورت یکجا از وی پس می‌گیرند.

صفری گفت: وزارت نفت، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد باید در زمینه اجرای قانون همکاری کنند اما متاسفانه تاکنون با دستورالعمل دولت همکاری نداشته‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet