هدر موبایل
1398/06/11 21:07:46
سرویس سیاسی
اینستاملت گزارش می دهد

ارزیابی نمایندگان از طرح تعطیلی پنجشنبه ها / شهرها و روستاهای ایران سیاه پوش فرارسیدن محرم حسینی

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
ارزیابی نمایندگان از طرح تعطیلی پنجشنبه ها / شهرها و روستاهای ایران سیاه پوش فرارسیدن محرم حسینی اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201908105639559011.jpg ارزیابی,نمایندگان,از,طرح,تعطیلی,پنجشنبه,ها,/,شهرها,و,روستاهای,ایران,سیاه,پوش,فرارسیدن,محرم,حسینی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

محمد رضا عارف مطلب زیر را به مناسبت هفته دولت منتشر کرده است.

هفته دولت را به همه دولتمردان و خدمتگزاران مردم تبریک می‌گویم و یاد و خاطره شهیدان گرانقدر دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر را گرامی می‌دارم.
دولت آقای روحانی دستاوردهای ارزش‌مندی در حوزه‌های مختلف بویژه در عرصه بین‌الملل داشته که شایسته است به‌درستی مورد توجه قرار گیرد. عزت و سربلندی ایران و جهت‌گیری مناسب در حل مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی، در کنار سایر پیشرفت‌هایی که دولت در عرصه داخلی حاصل کرده‌است، اولاً باید مد نظر همگان باشد و ثانیاً نیازمند همراهی تمامی ارکان حاکمیت با دولت است.
مطمئناً سنگینی بار معیشت که امروز بیشتر متوجه مردم است، توجه به دستاوردهای مختلف دولت را دشوار کرده است. طبیعی است که انتقاداتی به برخی تصمیمات دولت در خصوص مسائل اقتصادی وارد است و نمی‌توان منکر آن بود اما بی‌انصافی است اگر مشکلات فعلی کشور را تماماً متوجه دولت بدانیم.
موانع و مشکلاتی که دولت بر سر راه دارد، باید توسط رئیس جمهور محترم به مردم گفته شود؛ باید با مردم صادقانه صحبت کرد و مطمئنم اگر مردم در جریان فعالیت‌ها و موانع قرار بگیرند همراهی بهتری با دولت خواهند داشت
.

 

قاسم احمدی لاشکی مطلب زیر را منتشر کرده است.

محمود صادقی  مطالب زیر را از صفحه توئیتر خود در حساب کاربری اینستاگرام بازنشر داده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی متن گفت و گو بت خبرگزاری خانه ملت درباره ارزیابی از تعطیلی پنجشنبه ها را منتشر کرده است.

وی همچنین مطالب زیر را نیز منتشر کرده است.

عباسعلی پوربافرانی مطالب زیر را منتشر کرده است.

احمد سالک گفت و گوی خود با خبرگزاری خانه ملت درباره ضرورت استفاده از تجربیات بازنشستگان را منتشر کرده است.

امیرخجسته  مطالب زیر را منتشر کرده است.

سید جواد ساداتی نژاد  مطلب زیر را منتشر کرده است.

فریده اولاد قباد  مطلب زیر را منتشر کرده است.

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت
در بودجه سال ٩٨ در راستای بیمه بافندگان قالی اهتمام ویژه ای شده است ولی نیاز است که با سازمان برنامه و بودجه دراین خصوص مذاکره شود.
فریده اولادقباد، نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات درمجلس شورای اسلامی: باید بازار داخلی و نسل جدید را به استفاده از ظرفیت های صنعت فرش سوق دهیم. صنعت فرش به سبب اشتغال باید در استان های مختلف از جمله استان های مرزی و کم برخوردار احیا شود.
او با اشاره به طراحی و رنگرزی به عنوان ویژگی فرش ایرانی توضیح داد: رشته قالی بافی باعث مهاجرت معکوس می شود و باید در مراکز آموزشی از جمله دانشگاه های علمی و کاربردی و فنی و حرفه ای در راستای تقویت و صیانت از صنعت فرش انجام گیرد.
اولادقباد گفت: اگر به‌دنبال اقتصاد منهای نفت هستیم باید اهتمام ویژه ای به فرش و صنایع دستی کنی
م.

اسدالله عباسی  مطالب زیر را درباره پیگیری امور حوزه انتخابیه خود منتشر کرده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet