هدر موبایل
1398/06/10 10:20:05
سرویس بین الملل
دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه‌ای:

مبارزان مقاومت درس فراموش‌نشدنی به صهیونیست‌ها خواهند داد

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه ای تداوم حملات و تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه بیروت و غزه را محکوم کرد.
مبارزان مقاومت درس فراموش‌نشدنی به صهیونیست‌ها خواهند داد دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه ای تداوم حملات و تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه بیروت و غزه را محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/75243.jpg مبارزان,مقاومت,درس,فراموش‌نشدنی,به,صهیونیست‌ها,خواهند,داد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ ملت؛ دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین بیانیه ای در محکومیت تداوم حملات و تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه بیروت و غزه منتشر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه و بیروت و تداوم تهدیدات این رژیم را به شدت محکوم و تلاش صهیونیست ها برای بحران زایی و بی ثباتی را تهدید جدی برای آتش افروزی دیگری در منطقه می داند.

حزب لیکود به رهبری نتانیاهو با اهداف چند منظوره از جمله انتخاباتی درصدد ایجاد فضای رعب و وحشت در سرزمین های اشغالی برای جذب آرای خاکستری و همچنین ایران هراسی برای حفظ حمایت همه جانبه ترامپ از رژیم صهیونیستی است.

صهیونیست ها به خوبی می دانند روند تحولات در منطقه به نفع آنها نیست و لذا می خواهند با حملات ایذایی به لبنان و غزه افکار عمومی را از واقعیت های صحنه منحرف کنند.

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از مجامع بین المللی و مجالس جهان می خواهد که با محکومیت تجاوزات و تهدیدات خطرناک رژیم صهیونیستی از بروز درگیری و جنگ جدیدی در منطقه جلوگیری کنند.

رژیم صهیونیستی باید بداند که دوران آزادی عمل و بزن در رو گذشته است و جنگجویان و مبارزین مقاومت آمادگی دارند درس بزرگ و فراموش نشدنی در صورت تکرار تجاوزات به صهیونیست ها بدهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet