هدر موبایل
1398/07/07 09:20:00
سرویس استان ها
به همت بخش خصوصی:

اولین کلینیک جراحی شوشتر کلنگ زنی شد

اولین کیلینک جراحی توسط بخش خصوصی که فاز اول این کلینیک با مساحت ۲۶۴۵ متر، زیربنای ۱۳۲۰ متر مربع، در سه طبقه احداث خواهد گردید.
اولین کلینیک جراحی شوشتر کلنگ زنی شد اولین کیلینک جراحی توسط بخش خصوصی که فاز اول این کلینیک با مساحت ۲۶۴۵ متر، زیربنای 1320 متر مربع، در سه طبقه احداث خواهد گردید. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100197731224.jpg اولین,کلینیک,جراحی,شوشتر,کلنگ,زنی,شد Icana

با حضور نماینده مردم، فرماندار، رئیس دانشکده علوم پزشکی و دیگر مسئولین شهرستان، اولین کلینیک جراحی شوشتر به همت بخش خصوصی  و با سرمایه گذاری بیش از 250 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

این مرکز درمانی با حمایت سهراب گیلانی ، وزیر بهداشت، دانشکده علوم پزشکی شوشتر و مدیریت شهرستان، توسط خانم دکتر هدایتی احداث میشود.

 اخذ مجوز از وزارت بهداشت، اختصاص زمین از سوی مسکن و شهرسازی و تخفیفاتی در ساخت و خدمات شهری، اقدامات انجام شده در جهت حمایت ازسرمایه گذار محترم می باشد.

 فاز اول کلینیک جراحی شوشتر با مساحت ۲۶۴۵ متر، زیربنای 1320 متر مربع،  در سه طبقه احداث می‌شود و شامل سه اتاق عمل، ریکاوری، وی آی پی، درمانگاه و 10 تخت بستری اجرا می شود که تمام اعمال جراحی محدود را میتوان در این مرکز انجام داد.

 اولین کلینیک جراحی شوشتر با رعایت استانداردها و شاخص های روز در بلوار کشاورز شوشتر احداث می شود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet