هدر موبایل
1398/06/10 13:05:30
سرویس صحن
ساداتی نژاد در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور؛

مراقب حیله و فریب آمریکا باشید

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس گفت: اکنون که مقاومت در کشور مقابل غرب نتیجه داده، مواظب کید، حیله و فریب آمریکا باشید و به وعده‌های دروغین دشمن دل نبندید.
مراقب حیله و فریب آمریکا باشید نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس گفت: اکنون که مقاومت در کشور مقابل غرب نتیجه داده، مواظب کید، حیله و فریب آمریکا باشید و به وعده‌های دروغین دشمن دل نبندید. https://cdn.icana.ir/d/019/201906100986143871.jpg مراقب,حیله,و,فریب,آمریکا,باشید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدجواد ساداتی نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه، 10 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی، ضمن تشکر از رئیس قوه قضائیه برای رسیدگی به مفاسد اقتصادی، در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: اکنون که مقاومت در کشور مقابل غرب نتیجه داده، مواظب کید، حیله و فریب آمریکا باشید و به وعده‌های دروغین دشمن دل نبندید.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی در مورد همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر داد و افزود: چرا قانون رعایت نمی‌شود.

وی به وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد ورود لنت ترمز تذکر داد و گفت: این موضوع باعث تعطیلی کارخانجات تولید لنت در کشور شده و نیاز است رسیدگی شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم به سرپرست آموزش و پرورش در مورد معلمان خرید خدمت تذکر داد و یادآور شد: مشکلات این افراد هنوز بر روی زمین مانده و هنوز بخشی از آنها مقابل مجلس حضور دارند، نیاز است با توجه به کمبود معلم ساماندهی معلمان خرید خدمت در دستور کار قرار گیرد./

خبرنگار؛هانیه خاکپور

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet